Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#remontujzwykopem #majsterkowanie #zrobtosam
Układał ktoś z Was samodzielnie drewno na schody? Chciałbym zrobić stopnie z blatów kuchennych dębowych (marketowych) a podstopnice w najmodniejszym kolorze białym z płyty.
Chciałbym abyście podpowiedzieli na co uważać, czego nie spieprzyć, czym się kierować, czym kleić, słowem chciałbym wiedzieć wszytko.

Oglądałem jutuba czytałem fejsbuka, teraz zaczynam zgłębiać wykop, liczę że tu dowiem się najwięcej.

Zdjęcie obiektu z imspektorem nadzoru w trakcie pracy dla atencji ( ͡ ͜ʖ ͡)
c3po - #remontujzwykopem #majsterkowanie #zrobtosam
Układał ktoś z Was samodzielnie d...

źródło: comment_1644761508rO6n89sNI8yW271HsfMndt.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szalone_oko, @James_Tean: nie chce fachowca, sam chcę to zrobić.
Jak kłaść wiem, jednak każdy kto robił to wcześniej sam napewno miał jakieś trudności do obejścia. Chciałbym się o takich trudnościach dowiedzieć przed i na nie jakoś przygotować. Wychodzę z założenia zapytaj a zaoszczędzisz czasu, nerwów i pieniędzy
@c3po: bardzo dobrze. Kupilem w przemysłowejsklepie lakierniczym bejcę i lakier dwuskładnikowy. Malowałem jakieś 5 razy a może 6 nawet.

Klej to pianka do schodów, bardzo dobrze się nią pracuje. Przyrost objętości jest bardzo mały. Na 14 stopni i zabieg miałem chyba 4 puszki.

Przez pierwsze kilka dni po lakierowaniu było słychać kilka razy pękający lakier na półpiętrze, deski trochę musiały pracować. Prawdopodobnie za mało kleju wstrzelilem. Ale to tylko taki mały
jalop - @c3po: bardzo dobrze. Kupilem w przemysłowejsklepie lakierniczym bejcę i laki...

źródło: comment_1644764714KXYGeVQwR59ZRak7R2PQz2.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FejsFak: wypowiedz się proszę jeszcze w temacie komina w łazience mojej, póki co zdania ekspertów są podzielone. Ja uważam że nie je&nie, wolałem Cię do wpisu