Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy w tym klubie mnie boli coś tak, jak Dybala w tej drużynie. Jaki on jest #!$%@? bezużyteczny, to głowa mała, a i tak wiecznie będzie broniony. Oby nie przedłużył tej umowy, bo mnie #!$%@? strzela jak tego błazna muszę oglądać co tydzień. Za chwile dwie brameczki z Salernitaną, potem 40 bezsensownych strzałów z Interem i tak w kółko do usranej śmierci. Najgorsza 10 w historii tego klubu
#mecz #juventus
  • 8
@zonkkk: ale co wy macie z tym Morata? XD No tez zagrał dziś #!$%@?, ale on rozumie swoją role i przynajmniej nie upomina się o 20 baniek rocznie, jak ten kłamca z argentyny, a w meczach z dużymi rywalami daje tyle samo co fraudala
@zonkkk: xD No zajebisty dzisiaj był, #!$%@? 10 razy piłkę prosto w sportiello, piękny mecz

Morata #!$%@? podając do Vlaho zamiast ładując z lewej, ale oprócz tego to chociaż pressowal i robił jakokolwiek przestrzeń, dzięki czemu wysoko wchodził De Sciglio. Inna sprawa ze #!$%@? to dawało, bo Mattia nie ma żadnych zdolności ofensywnych

Polecam czasami obejrzeć mecz nieco szerzej, niż tylko zwracając uwagę na to, jak Dybala zawinął rogala prosto w
@realbs: Widziałeś jego świetne podanie do Moraty, który je zj#bał? Chciał nie chciał zdobył kolejną asystę dzisiaj.

Morata poza kilkoma faulami na nim za wiele nie pokazał, no jeszcze był strzał wysoko nad bramką, chociaż Dybala miał jeszcze gorsze (niecelne, lekkie) strzały. Vlaho też dość słabo strzelał.

Największa zasługa remisu to i tak wg mnie Cuadrado, który ten róg wywalczył i obok Chiesy (jeśli wróci do pełni zdrowia) jest obecnie jednym