Wpis z mikrobloga

#wykopefekt bo nie wiem już co gdzie zrobić. Od dwóch lat pracuje w ślubie zdrowia głównie na karetce sanitarnej i ogólnie spoko. Ale to co się dzieje na szpitalu Wojskowym (Weigla) to jest dramat. Borowska wymięka. Rekord czekania 11 godzin. Z pacjentem oczywiście. I to nie Że Covid tylko zawsze tak było jest i będzie. Pacjenci w karetce narzekają zawsze ze to brak poszanowania dla człowieka. Babcinka wymiotuje na siebie cały czas. Ludzie czekają na sorze. Jak ide sie zapytać ile jeszcze tak jak lekarz siedział tak siedzi i udaje ze sie rozgląda za czymś. Gdybym nie przychodził i gonił to by czas się podwoił. Czekają do końca zimiany by przyszedł zamiennik i wypił kawę i znów leciał w #!$%@?. Oczywiscie nie mogę tam wejść i zrobić burdelu bo „musicie czekać” i to oni przecież wiedza lepiej. Jak zdajemy na niektóre oddziały w nocy to jakbyśmy im łaskę robili że ich obudziliśmy. I to nie jest ze przesadzam. Szpital owiany legendą gdzie jak każdy zespół dostaje zlecenie od dyspozytora ze wzmianką „przekazanie na Weigla” to dostaje #!$%@? serio. Karetki z triażu jak przyjeżdzają to kopcą epety w środku z nudów bo tam taki #!$%@? jest… #wroclaw #ratownikmedyczny #999
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Pan_Pink: Na Kamińskiego kiedyś dzwoniłam po przyjęcie pacjenta, a lekarz tam dyżurujący zaczął krzyczeć że jest sam na 40 pacjentów na łóżkach i co on ma zrobić po czym prawie rozpłakał się do słuchawki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jako osoba pracująca w OCHRONIE zdrowia powinieneś być mądrzejszy, niż standardowy tendencyjny komentarz na wykopie. Powinieneś wiedzieć że ilość łóżek i przerobu na SOR jest ograniczona, że nawet jeśli
@Pan_Pink Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie. Widziałem jak facetowi kompres w ustach przebrał i lala mu się po brodzie krew. Reakcja? Tam ma Pan łazienkę, niech sobie Pan zmieni... Po kilku godzinach mojego ojca wzięli, po 12 h przyszedl do niego specjalista, a na oddzial trafił następnego dnia rano. Po 24h. Na samo wspomnienie czuje złość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@NaglyAtakGlazurnika: Typowy gość nie czytający ze zrozumieniem, nie umiejący wyciągać wniosków i urządzający sobie bezpodstawne wyjazdy na mnie.
Za każdym moim komentarzem piszesz, że obwiniam pacjentów, #!$%@? w którym momencie?

Lekarz ma prawo spać na dyżurze, w normalnych krajach jest obsady tyle aby mogli się zmieniać i zachować przytomny umysł w nocy.

Mam dość podsumowywania twoich bezwartościowych głupich wpisów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pan_Pink: To proponuję żeby zachowywać się z klasą, nie podsycać anty medycznych nastrojów, nie karmić wykopowych hejterow jak Glazurnik i wylewać frustrację do ludzi którzy rozumieją że sytuacja jest złożona.
Bo właśnie dorzuciłeś cegiełkę do "lekarze to leniwe #!$%@?". Brawo. A jedziemy na tym samym wozie i wystarczy tylko jeden zły artykuł żeby to zamieniło się znowu w ratownicy leniwe #!$%@? jak przy okazji ostatnich protestów.

Bo w innych szpitalach może
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Pink: tak jest chyba wszędzie XD ziomek kilka lat temu #!$%@?ł potylica w ścianę. #!$%@? wróciłem z imprezy i pojechaliśmy do przychodni najbliższej. I standardowo prosimy #!$%@?ć lekarz śpi... W końcu go dobudzili, #!$%@? przyszedł popatrzył i kazał na sor jechać. I o 2 w nocy tramwajem pojechaliśmy na sor XD tam #!$%@? lekarz mówi że wstrząśnienie mózgu jakieś badania i kroplówki mu podali. Jak się okazało wszystko to mogli zrobić