Wpis z mikrobloga

@cerbi96: Startowałem tam na programistę, rekrutacja była całkiem fajna i szybka, ale na koniec zaproponowali mi mniej niż im powiedziałem i niż miałem w aktualnej firmie więc zrezygnowałem.
@Abel11: ja miałem podobną sytuację. Widełki w ofercie były do X, ja chciałem od nich maksymalną stawkę, przeszedłem rekrutację ale na samym końcu powiedzieli, że X nie dostanę bo z zewnętrznej rekrutacji nie dają tyle, może dostanę taką stawkę po roku współpracy ( ͡º ͜ʖ͡º) Widełki w ofercie mieli po to, żeby przyciągnąć chętnych. Koniec końców zrezygnowałem.
@westsajd: Ja nawet największych nie proponowałem tylko środkowe, a jeśli dobrze pamiętam, to zaproponowali mniej niż w widełkach, odrzuciłem ofertę to trochę podnieśli, ale nie na tyle by było warto zmieniać pracę.
@Abel11: @westsajd: Ja mam taką sytuację że powiedziałem kwotę X, dali mi troche mniej, a teraz dzwonili, że jednak dadzą X ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tym że różne opinie w internecie krążą i sie zastanawiam, bo też prawdopodobnie gdzieś indziej na podobnych warunkach się dostanę