Wpis z mikrobloga

Ludzie w Polsce pchają się na etaty do #wojsko, bo w sumie nic się nie robi, a teraz jednak trochę sraczka, bo najpierw sytuacja na granicy z Białorusią, a teraz #rosja

Najlepiej to być sobie wojskowym w Portugalii XD Zero zagrożenia jakąkolwiek inwazją, żyją sobie dobrze z Hiszpanami, razem są członkami UE i NATO. Generalnie słońce, piasek, ciepłe wygazowane piwo XD

A w Polsce? W Polsce idziesz w mundur, bo hehe kasa i szybka emerytura, a na drugi dzień rano dostajesz info, że pakuj mandżur i lecisz w kamasze, na miejscu chłopaki ci wszystko wytłumaczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ukraina #wojna #takaprawda #niebieskiepaski #wojskopolskie #historia #europa #pracbaza
źródło: comment_1644925921eXBIE3eqObVJrMxyPbAtqD.jpg
  • 33
w sumie to da się odejść z woja normalnie składając wypowiedzenie? Wybucha wojna i cyk wypowiedzonko xd


@Promilus: A jak myślisz? W pszypadku wojny przyjmą twoje wypowiedzenie, nie przyjmą? No wysil łeb!

L4 od psychiatry i masz spokój nawet w przypadku wkroczenia wojsk wroga do miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy: potwierdzam, byłem tym L4 od psychiatry.

Ja wiedziałem ze wykopki to dobrzy w myśleniu nie
Zapraszam na poligon w Orzyszu, zobaczymy jak sobie poradzisz z nic nie robieniem.


@Keneth-J: raz na 3 miesiace cos trzeba robic, i juz wielce zarobiony. Jakbys musial zasuwac 45 lat na 3 zmiany w fabryce opon, to bys inaczej spiewal.
@Sok_Mandarynkowy: u nas już od kilku dekad można sobie spokojnie pobimbac do emeryturki. Zresztą dostać się na zagraniczna misje jest w #!$%@? ciężko i często trzeba mieć szerokie plecy. Każdy chce jechać bo zarabiasz tam X3, na miejscu baza na full wypasie, wszystko za darmo i raz na 2dni jakiś partrol.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: ale wiesz, że jak będzie wojna to najpierw wyślą nas czyli ludzi z poboru? W sensie nawet jak mi wyślą list to mam to w dupie za ten chlew nie będę walczył, ale mówię teoretycznie
@Sok_Mandarynkowy: nie do końca trafiłeś. Pomijając ich obecne zaangażowanie w różnych miejscach na świecie, to mają coś jeszcze. Sojusz z Wielką Brytanią, bodajze najstarszy sojusz wojskowy na świecie (choć ich Brytole wydmali w wojnie kolonialnej). Tak więc niewykluczone, że zostaną wkręceni nim do jakiegoś konfliktu, który byłby poza NATO.