Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry, witam pogodnie wszystkich słuchaczy w podcaście #niemypodcast. Ja nazywam się MondryPajonk pseudonim PuszystaWyderka a moim gościem jest dzisiaj @4gN4x z którym mam przyjemność przeprowadzić dla naszych słuchaczy kolejny wywiad.

Miło mi ciebie gościć agnaxie, jesteś zdecydowanie bardzo ciekawą personą. W zasadzie kiedy przyjąłeś zaproszenie do studia w głowie miałem już mniej więcej o co mógłbym cię zapytać. Wydaje mi się że wśród ludzi na wykopie jesteś kimś kto dla wielu osób jest trochę enigmatyczny i niezrozumiały przez treść jaką umieszczasz na swoim profilu, dlatego przygotowałem kilka pytań, aby słuchacze mogli lepiej cię zrozumieć.

Robiąc research do dzisiejszego podcastu przeglądałem twoje starsze konta na tweeterze, które zostały mi swoją drogą podesłane przez naszych widzów. Z twoich tweetów początkowo wywnioskowałem, że jesteś działaczem LGBT, popierasz BLM oraz unikasz form nacechowanych płciowo, z kolei potem natrafiłem na twoje kolejne konta na których zostałeś zbanowany za homofobie wobec działaczy ruchów pokroju lgbt oraz rasizm w stosunku do przedstawicieli ruchu BLM, w dodatku wyzywałeś wszystkich od "pedałów" i promowałeś białą supremację. O co chodzi? Czy obydwa konta rzeczywiście należały do ciebie czy ktoś używał twojego pseudonimu artystycznego do dezinformacji?

Nieno co to tam pisałem to fiskja i nieprawda jest trochę. Kiedyś na twitterze działałem, że se takie ustawiałem opis jak na wykopie i uznałem, że to śmieszne, ale z czasem stężenie głupoty stało się tak duże na tym portalu, że moje trolololowanie musiało konkurować z certyfikowanymi gupkami. A z tą białą supremacją to dajcie spokój to niepodobna jest, osobiście jestem przeciwnikiem tego typu ruchów co można zobaczyć po mojej działalności na wykopie, gdzie regularnie zakopuje antysemickie znaleziska. A że lgbt? no ja lubię lgbt bo w czerwcu promocje są dzięki nim.


Co myślisz o Lechu Poznań? Kibicujesz czy może jednak gardzisz?

Od urodzenia jestem fanem i wyznawcą Kolejorza. Kiedyś byłem w grupie kibolskiej terrormachine, ale po kolejnych zakazach stadionowych i wizytach na dołku, gdy oddech prokuratora był co raz bardziej wyczuwalny na karku uznałem, że czas z tym skończyć i obecnie jestem wiernym i oddanym kibicem byłym kibolem.



Regularnie uskarżasz się na ciężką i pochłaniającą większość dnia pracę w fabryce azbestu. Mógłbyś po krótce wytłumaczyć co tak wykształcona i wpływowa osoba robi w takiej pracy? Czy to sposób na rozładowanie emocji?

Nie no aż tak źle nie jest, wiadomo trochę przesadzam, że zmiany są po 36 godzin, bo tak naprawdę pracuje tylko po 12. A sam nigdy nie byłem jak to się mówi jakiś "wykształcony" skończyłem edukacje w środzie wielkopolskiej (pozdrawiam wszystkich z drugiej podstawówki). w wyniku zawirowań w życiu spowodowanych wcześniej wspomnianą chuliganką to edukacje skończyłem na technikum mechanicznym i to bez matury, do której nie zostałem nawet dopuszczony przez oceny z polskiego. ale nadrabiam braki w papierach wiedzą życiową.


Obserwując cię od prawie początku istnienia twojego konta zauważyłem, że z czasem narosła na twoim profilu tendencja do wrzucania postaci komiksowego rudego kota garfielda w groteskowym połączeniu z różnymi motywami. Obecnie na twoim profilu na wykopie widnieje garfield palący fajkę na tle chińskiej flagi, czy mógłbyś nam wytłumaczyć motyw jakim się kierujesz tworząc taki content? Skąd taki pomysł? Co symbolizuje garfield?

Moja sympatia do komiksowego kota garfilda wynika z tego, że odnajduję w nim podobieństwa do siebie, chociażby niechęć do poniedziałków abo zamiłowanie do lazani. ale to nie jest główny powód, lubię garfilda za to że te komiksy są ponadczasowe a ich przesłanie nieraz niepokazane w sposób dosłowny mogą naprawde dac do myślenia bo trafnie opisują i punktują otaczający nas świat (np. pierwszy komiks gdzie garfild pali fajke co jest świetną aluzją do otaczającego nas świata w którym koncerny tytoniowe w swojej chciwości wciskają swoje produkty praktycznie każdemu)

na moim avatarze faktycznie znajduje się kot garfild palący szluga na tle flagi Chińskiej Republiki Ludowej. To dlaczego jest tam palący garfild to nawiązanie do tego co wcześniej napisałem. natomiast fakt użycia flagi ChRL wynika z mojej szczerej sympatii i poparcia dla tego państwa i ideologii którą reprezentuje ( #antykapitalizm ). uważam, że to co KPC zrobiła dla Chin przez ostatnie 30 lat to jest ogromny sukces i wyczyn, a sam nie mogę się doczekać końca amerykańskiej imperialistycznej dominacji, którą zastąpi chińskie przywództwo wolnego świata.


Co stało się z twoim tagiem #gownowpisxnadtag? Jako widzowie twojej twórczości pamiętamy o contencie jaki kiedyś umieszczałeś na swoim profilu, lecz obecnie zaprzestałeś wrzucania tam czegokolwiek. Czy doczekamy się jeszcze jakichś wpisów pod tym tagiem?

Tag #gownowpisxnadtag umarł śmiercią naturalna, tak jak sam tag #gownowpis. założyłem go w czasach świetności tagu #gownowpis i #nadtag, miał to być żart z wojny między tymi tagami, ale jak sam widzisz, obecnie na wykopie rezygnuje się z tagowania swoich wpisów i przemyśleń.


Gdybyś mógł zmienić kilka wydarzeń historycznych oraz wpłynąć na ich skutki, co byś zmienił i dlaczego?

Chciałbym przede wszystkim zmienić to co sie stało 4 czerwca 1989 i żeby wtedy na placu w Pekinie był chociaż jeden dziennikarz, który by dostarczył dowodów na to, że wbrew propagandzie USA protesty same z siebie upadły i nie było żadnych działań służb. dodatkowo gdybym mógł zmienić przeszłość to cofnąłbym bym się w czasie i niedopuścił do wejścia w życie reform Balcerowicza, które zaszkodziły ludziom a pomogły bogaczom. ale przede wszystkim nie dopuściłbym do śmierci Przemysława II i wchłonięcia Księstwa Wielkopolskiego przez tak zwane królestwo polskie, które z Polanami nie miało nic wspólnego. ogólnie chciałbym, żeby Wielkopolska była niepodległym państwem.........


Gdybyś mógł wskrzesić pięć nieaktywnych już osób udzielających się kiedyś na mikroblogu, kogo byś wskrzesił?

Chciałbym wskrzesić Bednarza, Sikhaja, ORMO-27, Fikaczu (wspaniałom różową...) no i naszego prezydenta pana Leszka.


No dobrze, dziękuję Agnaxie za wyczerpujące odpowiedzi. Mam dla ciebie jeszcze pożegnalny upominek < na sale wniesiona przez pomoc techniczną zostaje kilogramowa lazania >. Pozdrawiamy wszystkich słuchaczy, pamiętajcie aby obserwować tag #niemypodcast żeby być na bieżąco z kolejnymi podcastami.

#podcast #niemypodcast
MondryPajonk - Dzień Dobry, witam pogodnie wszystkich słuchaczy w podcaście #NiemyPod...

źródło: comment_1644934014acxKkWvSd7sBddXWgkfYuc.jpg

Pobierz
  • 65