Wpis z mikrobloga

@npwjsn: Jak byś przez 2 tygodnie w lipcu miał +45 stopni, a przez pozostałe 11 tygodni lata po +10 to też twierdziłbyś, że to było ciepłe lato?
było w #!$%@? sniegu


@golf3cabrio: Gdzie i jak długo? Bo jeden większy opad śniegu, który się topi po 3 dniach raczej o zimie nie świadczy.

@npwjsn: A o nic. Chociaż trzymam kciuki za twoją wizję lata.
@2aVV: Najwyższa zarejestrowana w Polsce to +40.2C, a na słońcu się nie mierzy, bo jest niemiarodajne i tylko durnie w niej mierzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) I rok temu większość zimy była śnieżna, wiec skończ klepać bzdury, a ta ma tę zaletę, ze już się kończy i zaraz wiosna, wiec oficjalnie pora na skowyt, ze gorąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SayNoToPrzegryw: Wiem, że masz duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie musisz znowu mnie w tym utwierdzać.

Większość zimy, czyli 2 tygodnie. Ale jak ty siedzisz w bunkrze jak jest zimniej niż +30, więc co możesz o tym wiedzieć.
@2aVV: Dureń nieobiektywny jesteś. Raz piszesz o statystykach, udając, ze sie tylko ich sztampowo trzymasz, a innym razem pieprzysz tylko o subiektywnych odczuciach swoich gowno znaczących ( ͡º ͜ʖ͡º)
@2aVV: de facto przedłużony listopad, w Perle Pułnocy może ze 4 razy spadł śnieg tej "zimy", z czego w końcu był na święta (niestety to już nie jest normą). Tak poza tym to dramat nie zima, orkany błoto i szaruga, źle się z naszym klimatem dzieje.
Mam nadzieję że w tym roku będziemy mieli słoneczną wiosnę, w przeciwieństwie do poprzedniej :/
@SayNoToPrzegryw: Ale skąd wiesz jak ty wychodzisz z domu dopiero jak jest lekko zimno. A jest jest ekstremalnie zimno (czyli poniżej +30) to izolujesz się od świata zewnętrznego, który nie stwarza ci warunków do normalnego życia.

@DDejwiD: Powoli staje się to pogodowy październik, bo jednak listopad jeszcze nie tak dawno temu zawsze przynosił jakiś większy epizod zimowy.

A zeszłoroczna wiosna mimo, że dosyć chłodna to jednak była słoneczna.
@2aVV: Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie na wsi śnieg leży do dziś od połowy grudnia. Nawet po tym tygodniu jeszcze mam resztki na podwórku. Do tego codziennie rano schodzę do pieca i wg pogodowki to mało kiedy o 6 rano była dodatnia temperatura