Wpis z mikrobloga

Istnieje jakiś niedrogi program który dobrze radzi sobie z automatycznym usuwaniem tła ze zdjęć? Aktualnie najlepsze co znalazłem na necie daje rade zrobić to co na zdjęciu (jak widać wybitnie sobie radzi z małymi szczegółami jak włosy), ale płatne miesięcznie - niedużo, ale jeśli istnieje narzędzie w rozsądnej cenie za które mogę zapłacić raz i już mieć zawsze to wolę taką opcję. Nie potrzebne mi są inne funkcje bo mam pełnego Corela. Ktoś coś zna?

#grafika
#photoshop
folthor - Istnieje jakiś niedrogi program który dobrze radzi sobie z automatycznym us...

źródło: comment_16450149681xdEaKCtZz65KawpTrxKQm.jpg

Pobierz
  • 5
Płatny za zdjęcie, tak samo jak ten z którego to moje zdjęcie pochodzi (clippingmagic - ale ten sporo tańszy). Więc chyba zostanę przy nim
@folthor: magicznego automatu nie znam, ale Affinity Photo jest płatny jednorazowo (często robią promki 30% taniej) i ma podobny do PS interfejs do szparowania.

Ale chyba te magiczne wycinacze mogą być szybsze i bardziej efektywne kosztowo.
Wypróbuję sobie triala. Nie znałem go. Wygląda ładnie i porównując do innych cena nie odstrasza. Nawet jeśli nie do tego, może ogólnie będzie spoko bo się trochę bawię zdjęciami. Dziękuję!