Wpis z mikrobloga

@kurazjajami: dla większości osób github służy jako repo gdzie sobie wrzucają swój kod bo tak jest wygodnie. To chyba jakiś bootcampowy wymysł żeby z githuba zrobić portfolio. Potem pojawiają się głupie pytania co można a czego nie można trzymać na githubie xD
@kurazjajami: Pamietaj, ze korzystanie z jakiegokolwiek CVS i pozniej jakiegos serwisu do zarzadzania repo typu GIthub to nie jest potrzeba zrobienienia sobie portfolio. To jest raczej efekt uboczny. Glownie faktycznie chodzi o wygladna prace i wersjonowanie kodu.
Jezeli jestes poczatkujacy i wpiszesz w CV, ze znasz i uzywasz gita, a tam same repo z jednym commitem tylu “Init commit” to troche slabo wyglada. Zbuduj tam jakas historie zeby pokazac ze rozumiesz
@kurazjajami: ja wrzucam takie śmietki na githuba, ale głównie po to żeby móc odzyskać działającą wersję xD bo ja jestem osobą, która potrafi #!$%@?ć perfekcyjnie działający kod zmieniając jedną linijkę, więc mi się to bardzo przydaje, że mogę potem sobie ściągnąć wszystko i gituwa.
no a do tego lubię jak mi się zielone kwadraciki robią, to mnie jakoś motywuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale im bardziej zaawansowane
@kurazjajami: jeżeli Twój kod prezentuje jakiś dobry poziom, masz sensownie opisane commity, to wrzucaj. Mnie niedawno zaprosili na rozmowę tylko dlatego, że zweryfikowali mi gh i spodobały im się projekty, a nie mam żadnego doświadczenia komercyjnego.