Wpis z mikrobloga

Wiecie co? nic tak bardziej nie przypomina mi tego że jestem #!$%@? niż stare dobre upokorzenie i wyśmianie. Raz ci powiedzą że taaak super ci idzie, fajnie wyszła ci ta rzecz anon. A potem kurrrwa i tak się okazuje że człowiek odstaje od reszty, że wymienia się jego nazwisko tylko dlatego że był i coś wysrał, a owacje, wywiady i reszta #!$%@? zostaje dla śmietanki normickiej.
I najgorsze jest to że chłop się stara, robi coś i ma zainteresowania a i tak to jest gówno warte, że ktoś umie lepiej. A nawet jeżeli ty umiesz lepiej to cię #!$%@? wyśmieją i wmówią że nie. Ehh, bo czasem nawet dynamina liczy się bardziej jak wygląd...
Ale no, trzeba grać w miarę swoich możliwości rolę low tier normika i zasłaniać incelską mordę maską...

Dobra, musiałem się wyżalić troszku i wysrać swój "rant" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech idzie w eter, nawet jak nikt nie przeczyta ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
Evylll - Wiecie co? nic tak bardziej nie przypomina mi tego że jestem #!$%@? niż star...

źródło: comment_1645104116TjYqWg91O0OJSpPcRY1fiY.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evylll: ja tam przegrywam nie jestem, tzn nie uważam się za takiego. Ale jeżeli chodzi o zainteresowania i o gówno wartość ich. Od 2015 odświeżam stare mapy, panoramy miast. W zeszłym miesiącu dostałem za jedno zlecenie 1,5k. 7 lat dłubania i kitrania tego do szuflady - owoce dopiero dziś zaczynam zbierać. Nie wiem czy to mądre pisać na tym tagu takie głodne sentencje jak xd głowa do góry, nie od razu
@prawo: Dziękuję za odpowiedź. To nie tak że chce te swoje hobby porzucać, bo nie porzucę. W końcu jest to coś co jaką mi tam radość sprawia, ale chodzi mi też o to żeby w końcu być docenionym.
@Evylll: to akurat branża w której bardzo ciezko się wybić, ale próbuj, dasz radę!

Btw przegryw-fotograf brzmi dość abstrakcyjnie, to zawód wymagający dużo dynaminy z tego co się orientuje ;) może zbyt surowo się oceniasz
@Evylll: możesz być mistrzem w pewnej dziedzinie, ale dynamiczniak normik i tak przekona pozostałych, że umie to lepiej od ciebie xd tak to już jest na tym #!$%@? świecie, że nie liczy się to, co umiesz, tylko to co inni o tobie myślą.