Wpis z mikrobloga

@Pociongowy: miałem poczekać 15 minut, zawołała po 10, dalej było ponoć za wysokie.
Ale XD to dobry komentarz dla całej sytuacji. Mam coś takiego że mając maseczkę na twarzy, a do tego idąc do lekarza, odczuwam stres (łeb też się grzeje i jest wyższa temperatura). Zawsze tętno było wyższe w trakcie wizyty niż chwilę przed, ale raczej okolice 100 to maks. Przy 125 raczej powinienem już to odczuwać, a tak nie
@Pociongowy: na jakaś babkę starszą, ale o dziadzie też słyszałem. Kurde kiedyś o 3 dni za wcześnie bylem, innym razem brałem jakiś lek kilka dni wcześniej, było że można oddawać po 2 dniach po nim. To wielki wykład a na końcu tylko zapraszam do góry.
@Pociongowy: na 5 dni XD. I po premii w pracy bo nie zdążyłem dojechać w tym czasie 2h ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zdazylbym nawet jakbym oddał i chciał jechać do pracy, ale więcej zeszło z tym czekaniem i zaświadczeniem. No jaja, zachętą do oddawania krwi jak nie wiem co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AshtarPL: cooooo xD 5 dni za ciśnienie. XDDDDDDDDDDDDD
Odwoluj się od razu do dyrektora medycznego bo to są jaja. A zaświadczenie pros na dłużej niż 2h, tym bardziej w czwartek. Minimum 4. A jak nie chce rejestracja dać to idź do dyrekcji i tłumacz im. ¯\_(ツ)_/¯
No przecież kpina...
@Pociongowy: ja w tamtym roku miałem jakieś jaja z wynikami chyba ci opowiadałem.
W rckik wyniki źle godzinę później pojechałem w inne miejsce zrobić prywatnie te same badania były idealne xd.
Źle badania miałem zawsze jak był taki jeden facet co badał krew, jak kobitka było zawsze git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pociongowy: nie dołuj mnie xd
Ja myślałem że max 2h, to gdzieś było odgórnie założone. To i tak do 18 miałem a przed 17 wyszedłem.
@htsz_: jak pobierają próbkę to jedna czy dwie? Wydaje mi się że dwie zawsze a teraz jedna. Może już na starcie było przesądzone( ͡° ͜ʖ ͡°).
@AshtarPL: a wiesz co nie zwróciłem uwagi.
Następnym razem się przyjze.

Generalnie chyba jest mało bo tylko ukucie palca więc to chyba nawet na jedną próbkę nie starczy. Raz do roku to pamiętam że 3 próbki ale wtedy chyba full badają. A tak to zawsze z palca.
@htsz_: a to i tak zależy od miejsca. W rckik, przynajmniej w Poznaniu, próbka jest zawsze pobrana z ręki z której się nie oddaje. Tylko teraz przekonany jestem, że zawsze były dwie, a teraz jedna.
Mało istotne, człowiek się doszukuje różnych rzeczy bo się opinii w Googlach naczytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)