Wpis z mikrobloga

Co to #!$%@? jest fagata?


@Kauabang Po #!$%@? udajesz, że nie wiesz? Jakbyś nie wiedział to sprawdzenie, wpisanie tych 6 literek w Google byłoby znacznie szybsze niż napisanie twojego komentarza, freethinkerze.

Ale ty alternatywny jesteś, nie wiesz kim są ci znani ludzie. Brawo za to, że nie idziesz utartymi szlakami. Jesteś wolnym człowiekiem. Niesamowite.
padł akt defekacji jest jasne


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: już nie rób z siebie takiego ą ę, zapomniałem, że jestem na wykopie gdzie gimbo celebryci z youtuba (tak sądzę po twoich wypowiedziach) to poważne szych, a zapytanie o cokolwiek to najgorsza zbrodnia. po to są właśnie tagi, żeby filtrować takie śmieci, tyle że kilku piwniczaków stwierdziło "nie tagujemy na nocnej i #!$%@?" Bujaj się szczawiu
już nie rób z siebie takiego ą ę, zapomniałem, że jestem na wykopie gdzie gimbo celebryci z youtuba (tak sądzę po twoich wypowiedziach) to poważne szych, a zapytanie o cokolwiek to najgorsza zbrodnia. po to są właśnie tagi, żeby filtrować takie śmieci, tyle że kilku piwniczaków stwierdziło "nie tagujemy na nocnej i #!$%@?" Bujaj się szczawiu


@Kauabang I kto tu się zesrał XDDDD