Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie mam pytanie. Obecnie tworzę swoje portfolio na waves w oparciu o bitcoina etherum oraz walutę waves ,którą można zamrozić w lokacie goverment. Miesięcznie daje ona mi stopę zwrotu 110% wartości vawes ,który obecnie kosztuje w granicach 75$. Jeśli będę stosował taka filozofię kupuje bitcoina za 100$ i ,,pokrywam,, każde 100$ wydane na Bitcoin czy etherum waluta waves i ich lokata ? Ma to sens według was ?

Wychodzę z założenia ,że dopóki Bitcoin nie osiągnie 300k $ nie ruszam go a lokata ma mi po roku oddać wartość zainwestowana w bitcoina lub etherum.

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #waves
  • 10
@wymiana_steam: Ja #!$%@?ę... typie. Żaden lending na shitach nie ma sensu. Hodlowanie jakiegoś syfu. Jeszcze stary gówno waves. Typek jara sie że dostanie ileś shitów, ale nie myśli że ich wartość w tym czasie #!$%@? o 95%. Ważne że ma coinów wincyj! Weź się ogarnij. #!$%@? wasza #!$%@? mać. Dlatego mówię że shity, scamy, NFT, ta cała reszta przyciągnęła tu największych idiotów świata. Kompletny odsiew ludzi choć odrobinę myślących. Tu masz
@wymiana_steam: może ujmę to nieco delikatniej niż cyber, jak myślisz na ile to jest wiarygodne żebyś dostawał ponad 1000% rocznie, i to jeszcze w bessie, i to jeszcze na niszowej platformie, a jeśli tak to do ilu spadnie cena waves. Najlepiej w formie eksperymentu wrzuć tam jakieś grosze i zobaczymy za 2 lata jaki będą wnioski. Imho to już lepiej 5% na usdt albo wcale bo ryzyko buga w kontrakcie zawsze
@wymiana_steam: kolego mówisz chyba o tokenach vires, one kosztują 75$ i aktualnie dają ponad 100%

Ja na Waves siedzę od roku, a na platformie vires od początku istnienia. Jak dla mnie są to spoko produkty. Sam Waves powstał jeszcze przed poprzednia hossą, także można powiedzieć, że jest jednym z niewielu projektów alternatywnych, które przetrwały tą 4-letnia bessę; także jakby Dev się chciał zwinąć z kasą to zrobiłby to już dawno.

Relatywnie
@Stachu90: Też jestem na viresie od początku jego istnienia i trochę go dokupiłem jak pojawiło się lockowanie (na początku było to scamowe 500% apy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). W każdym razie z wierzchu według mnie projekt wyglada dobrze. Zyski są generowane z pożyczek innych ludzi, wynagrodzenie w stablach i gratis Vires Token, który można lockować co zmniejsza jego płynność i winduje cenę. Ok.

Zastanawiam się jednak,
@shikalukime: nie siedzę na compoundzie także nie mam porównania. Nie wiem, kto bierze te pożyczki.

Ja na Vires i Waves exchange mam większość swojego portfolio. Ale nie naganiam innych, bo zawsze jest jakieś ryzyko, że się coś może wywrócić