Wpis z mikrobloga

Jak mnie ta zima w tym roku wyjątkowo #!$%@? niby nie zimna za bardzo ale ciągle wieje, 2 burzę w styczniu, raz deszcz raz śnieg, skoki temperatur że w Wigilię było +10 a pierwszy dzień świąt -10. Patologia zimy czekam na wiosnę bo już mam tego dość. W tej chwili w Krakowie wieje tak że chcę mi okno wyciągnąć. Współczuje ludziom, którzy mieszkają na wsiach gdzie są duże przestrzenie tam to dopiero musi pizgać () #pogoda #krakow
  • 14
  • Odpowiedz
  • 27
@JestemKowalemWlasnegoLosu ja ci powiem że boje sie lata co się będzie jak już pogoda odwala takie rzeczy jak żyje ponad 20 lat tak pierwszy raz w tym roku widziałam burzę w styczniu. Strasznie nie stabilna doprowadzająca mnie do szału pogoda nic nie można zaplanować a żeby iść na rower obecnie to muszę trafić w okienko pogodowe jak na Evereście to jest #!$%@? ()
  • Odpowiedz
@Iammika_9: dobrze że mamy mądry naród, który wie dlaczego tak się dzieje i nie mamy prezydenta, który się dziwi naukowcom, że mówią o globalnym ociepleniu jak widział śnieg za oknem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iammika_9: Ostatnio był śnieg na Wielkanoc, odwilż na Wigilię XD. W tym roku i tak jest jakoś inaczej. Mocniejsza zima, więcej śniegu, zastanawiam się czy mniejszy ruch lotniczy miał na to jakiś wpływ. Ale początek roku zaskakuje meteorologicznie
  • Odpowiedz