Wpis z mikrobloga

Widzę, że dzieci z lewym odklejeniem pałują się do Kwacha, bo klepnął coś, co i tak by się stało i bez niego. Jednocześnie zapominają o takich jego ekscesach, jak nawalanie się w Charkowie i prawie zaliczenie gleby na groby, mimo że wiedział, że ma słabą głowę. Podpisanie konkordatu, gdzie wykop jest pierwszy do szkalowania kościoła. Ustawa antynarkotykowa, gdzie za posiadanie 0,000000000000000000000000001 grama jest się przestępcą. Nałganie co do wyższego wykształcenia. Nie zapominajmy też o wzięciu udziału w wojnie w Iraku, gdzie dziś wychodki mówią, że nigdy więcej wojny xD O obozach CIA zapominamy?
Każdego innego prezydenta byście bando hipokrytów zjedli za takie kwiatki w swoim życiorysie, ale dziś zapominamy o tym, bo złożył podpis pod czymś, co i tak by się stało bez jego udziału xD
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi #bekazlewactwa
  • 129
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: ogólnie Polska nie ma farta do prezydentów xd ale w sumie to dość marionetkowe stanowisko więc kto się przejmuje.


@AntemuralePrzegrywitatis: @Kezcliw:

Najgorsze co zrobił to podpisał obecna konstytucję. To dzięki tej konstytucji urząd prezydenta jest marginalny. Jedyny prezydent, który miał prawdziwa władze i mógł naprawdę rządzić to był Wałęsa i Kwachu do podpisu obecnej konstytucji.

Zobaczcie nocna zmianę tam Wałęsa był osoba decyzyjna a teraz przypomnijcie sobie jaki
  • Odpowiedz
Pamiętam jak zarzucili Bushowi, że USA walczy sama i w odpowiedzi wymienił Kaczyńskiego jako jednego z sojuszników. Onanizm w telewizji na całego bo senpai noticed me xD
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: "pałują się do kwacha" to znaczy że się "#!$%@? do niego" czy że jest ich idolem? Bo z treści wynika to drugie, a ja całe życie myślałem że "paluj sie" znaczy "#!$%@?" xD
  • Odpowiedz
ale Millerowi, też komuchowi, według mnie do pięt nie dorasta.


@rolnik_wykopowy: A to już oddzielna sprawa, że tzw. "komuchowie", czyli ówczesne SLD, to byli ludzie na poziomie, do którego twory w rodzaju Zjednoczonej Prawicy się nigdy nie zbliżą. Np. od rządu Marka Belki lepszy był tylko (i to też nie na każdej płaszczyźnie) rząd Tuska. Kumasz, że po Belce premierem Polski został Marcinkiewicz? Pamiętasz jeszcze tego celebrytę, pierwszego, marionetkowego premiera PiS?
  • Odpowiedz
Widzę, że dzieci z lewym odklejeniem pałują się do Kwacha, bo klepnął coś, co i tak by się stało i bez niego.


@rolnik_wykopowy: Nieprawda. Zobacz sobie jak zachowywali sie byli komunisci w niektórych innych krajach - wcale nie było oczywistoscia wybranie szybkiej scieżki na Zachód w tym środowisku . Gdyby nas też tacy byli moglibyśmy wejsc do UE NATO później.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: O, chociaż jeden rozsądny komentarz. Głupi wykopek nie ma zbytnio pojęcia o otaczającym świecie i prawdziwej historii. Nie wiem czy w ciągu 30 lat był ktoś bardziej skorumpowany niż ten typ...?
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: No widzisz. Może i Kwaśniewski komuch, pijak, rozbójnik i złodziej ale cos dla polski zrobił. Za to twój Kaczyński nieudacznik nie zrobił nic, oprócz na spółę z bratem skłócenia narodu. Natomiast po twoim dudusiu pozostaną tylko memy i nic więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zapomniałeś dodać że to komuch z krwi i kości


@Trzezwiejacy_Pijaczyna: pacz pan, prawie jak PiS. Ci prócz posiadania komuchów na wysokoch stanowiskach, to jeszcze prowadzą politykę jak komuchy xD
Przy nich SLD i kwachu to prozachodni aktywiści. A to, że się ktoś się #!$%@?ł lub zjadł ośmiorniczki jest niczym przy dzisiejszych aferach
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Po pierwsze, przygłupem jesteś ty i tylko wyłącznie ty. Praktycznie nikt więcej tutaj tak nie pierniczy jak ty. Po drugie jak chcesz krytykować to musisz mieć jakieś odniesienie do czegoś, w tym wypadku prezydentów. A ze my mieliśmy ich od 1990 tylko 5 to Kwaśniewski na tle pozostałych czterech wychodzi na diament. Po trzecie dzieciaku już nawet podejrzewam kogoś byś widział na tym stanowisku, pewnie swoją onuce bosaka ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rolnik_wykopowy: nieprzyjeliby nas do nato gdyby nie mieli w tym biznesu i korzysci xD

Smiac mi sie chce jak czytam 'narod zadecydowal, jestem taki dumny, Kwach najlepszy prezydent' xD wyskrobki nie potrafia wybrac cottonworldow bez dziury do szkoly a mysla, ze mieli wplyw na wstapienie Polski do nato.

Drugi argument: gdyby nie Łunia to bylibysmy jak Ukraina xD tak jest, porownuj kraj satelicki z republika radziecka, ktora defacto to byla Rosja
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy Nie chwałę Kwacha, ale jest najlepszym z najgorszych. Tak samo w tercecie Stalin, Mao i Hitler ten trzeci jest najlepszy, bo jednak za jego sprawą zginęło najmniej ludzi w porównaniu do kolegów. Czy to znaczy że chwalę Hitlera?
  • Odpowiedz