Wpis z mikrobloga

@pyczasty: mam oryginał ale nie sprzedaje. Na olx możesz znaleźć używane oryginały za około 100zl. Miałem podróbkę bo gość dorzucił do konsoli i miałem ochotę #!$%@?ć tego pada za okno. W uncharted czy cod nie da się grać, zero precyzji w analogach
@Kami3n147: no ale co jest w tym filmiku? Do zwykłej konsoli nie zateybi inny pad niż pod PS3. Na hen nie uruchomisz chyba w pełni pada od PS4 bo nie da się wejść do menu s tego co pamiętam. Na cobrze chyba działa wszystko

Chyba że mówisz o tym donglu to konsoli który jakoś emulowal te pady ale to kosztowało od cholery kasy i nie było dostępne
@Kami3n147: @zGdyniMlodyG: ja potrzebuję pada właściwie do jednej gry, której jestem fanem. A wkurzam się niemiłosiernie bo kupiłem zamiennik gdzie klawisze pada są pozamieniane (l1 to l2, r1 to r2, brak możliwości wyłączenia konsoli przyciskiem PS - wskutek tego musiałem wyłączać konsolę guzikiem, pozniej pojawiły się błędy i gra w której miałem postępu prawie 80% całkowicie się skasowała.. A grałem w nią przeszło 200 godzin, tragedia
@zGdyniMlodyG #!$%@?! Dzięki MAGIC-S lub MAGIC-NS na PS3 uruchomisz dowolonego pada i będzie on dzislal jak oryginał od ps3. Wiadomo, że gówno chińskie podroby dalej będą gównem, ale pad od ps4 czy ps5 będzie działać tak jak od ps3 bo te urządzenie "tłumaczy" "język" pada od dowolnej konsoli na "jezyk" ps3. Nawet nie wiesz jak zajebscie się gra na ds4 na ps3 jak wszystko działa :)
@pyczasty Dlatego troszkę hajsu wydasz. Ja też kupiłem ps3 za 150zl + te urządzenie i wziąłem pada od ps4, bo akurat mam te konsole. Te rozwiązanie jest warte każdej zł, bo możesz kupić nówke pada od ps4,ps5 czy xbkox które są dostępne, pachnące i na gwarancji niż użerać się z januszami od używanych padów od ps3 które są #!$%@? i brudne od tłustych łap poprzednich właścicieli.
@Kami3n147: wiesz bardzo chętnie bym kupił gdybym wiązał moją przyszłość z graniem w gry. A ja mam już ostatni cel jakim jest ponowne przejście gry Phantom pain na ps3 i pozniej rezygnuje całkowicie z grania. Ograłem już tysiące gier od ps1 do ps4. Ale ta mi utkwiła najbardziej. A kupować oryginał dla tej jednej gry to trochę mija się z sensem... zwłaszcza, że już ją ukończyłem kiedyś
@Kami3n147: wolałbym zamiennik ale jakiś w miarę solidny. Żeby dało się z niego korzystać, bo niektóre to można od razu przez okno wywalić jak sam zauważyłeś...
Dotychczas przejechałem się na esperanzie.

Jakbyś chciał w niedługim czasie kupić jakieś gry, to możesz do mnie napisać, mam między innymi:
resident evil 6, gran turismo 6, gta 5, diablo3 reaper of souls, the last of us, hitman absolution, god of war