Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SlepyBazant: nie wiem, czy chcę to oglądać ;) błoga nieświadomość jest cudowna ;) a ja jeszcze pamiętam targowiska rumunów i mierzenie spodni na kartonie ;)

Z drugiej strony raz usłyszałam od babeczki w Douglasie "no ale tego nie podrabiają! Przecież to jest NIELEGALNE!" :D także tego...
@SlepyBazant: czyli wychodzi na to że wszystkie takie podróbki mogą się bronić jako 'repliki'?
nie zdawałem sprawy że to jest do tego stopnia, wszedłem na chwile na tego lajwa i co chwile opychają te podróby, co jes
chyba wolałem błogą nieświadomość że to jest do tego stopnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@loopie96: użycie słowa "replika" zamiast "podróbka" nie zmienia tego, że to dalej jest fejura.

po prostu ich nie banują, nie weryfikują. Tak samo jak na jednym dużym portalu aukcyjnym, gdzie są testery po 114 zł
@SlepyBazant: rozumiem już, tylko i tak ich nikt nie dojeżdża, co w sumie jest #!$%@?, no nie zmienia to faktu że to fejura
a to słyszałem coś o tym wielkim portalu aukcyjnym co sprawdzają aukcje tylko musisz im napisać numery akucji i oni siętym zajmą bo nie chcą mieć podróbek na stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)