Wpis z mikrobloga

@josedra52: mam/miałem od nich chyba wszystko, tj. z każdej kategorii prócz foteli

Gówno

Chłodzenia (wieże, wentylatory są średnie) mają dobre. Bebechy zasilaczy (wentylatory jak wcześniej) mają dobre. Reszta produktów mierna
@josedra52: peryferiów do wyboru masz w opór dziś. Wolałbym nawet używane/powystawowe logi/corsaira niż nowe spc. Mogę jeszcze rzucić tipa, że jak kompletujesz nowy sprzęt to warto zastanowić się nad klawiaturami TKL lub 65/60% zamiast tych pełnowymiarowych jeżeli nie używasz numerycznych klawiszy na co dzień
@josedra52: Ich klawiatury / myszki to zwyczajne chinole i rebrandy. Obudowy nie są tragiczne ale dostajesz to za co płacisz. Lepiej dać te 500-600 zeta i mieć spokój na lata.
@josedra52 za ta cene jest ok. Ludzi odkleiło z tymi klawiaturami. Za 300 zł to się same switche kupuje a nie cała klawiature. Myszki bardzo dobre, szczególnie gem plus. Co za budę miałeś że tak podpadła?
@piesnapolu: TKL najpewniej, bez num pada się mogę obejść ale jednak wolę mieć ten standardowy układ w porównaniu do 75%. Na baterii i bt mi nie zależy. Chyba C1 jeden mi zostaje.

Dla mnie to będzie pierwsza normalna klawiatura bo do tej pory siedziałem na wynalazkach krzaków pokroju manty czy niemieckich medionów z naklejkami z normalnym układem klawiszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)