Wpis z mikrobloga

@Katiee: ja tam się nie znęcam chociaż ostatnio mi bardzo te przebiegłe gnojki podpadły! A jeśli o tę dranicę idzie to już mi ten temat się przejadł [] tłumaczyłam jej dziesiątki razy, rysowałam wykresy i napisałam rozprawkę potwierdzającą że korzystniej dla wszystkich jest te skurczybyki humanitarnie i szybko wykańczać ale to na nic. Natura coś słabo ogarnęła albo to jakas psycholka zwykla ( ͡°
@pacuja: niestety taka już jest smutna natura tych naszych futrzaków i nie możemy w nich na siłę usiłować tępić tych instynktów ʕʔ drapieżnik i łowca, tak jest kitku zaprogramowane () ale zjada je ta Twoja bestia? Czy poluje wyłącznie hobbystycznie? ()
@pacuja: wiem i przyznam że zbliża się ten moment i mam wątpliwości. O zwykłej tej wielkiej śmierdzącej tabletce za dwa zeta to nie ma tematu bo chyba moje sierscie by mnie wyslaly na badania głowy po próbie podania im tego cuda ʕʔ długo stosowałam pastę bo zwyczajnie koty to łaskawie przyjmowały ale zauważyłam że w pewnym momencie ona przestała działać i w przypływie desperacji zamówiłam krople z