Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#bekazpodludzi #zalesie #logikaniebieskichpaskow #ciaza
Moja 26 letnia kuzynka zaciążyła w Irlandii a jej fagas #!$%@?ł gdy się o tym dowiedział, no to kuzynka wróciła do polski do domu rodzinnego w 5 miesiącu ciąży.
Jako że prowadzę firmę i zatrudniam AŻ 7 osób to cała rodzina mnie prosi żebym ją zatrudnił żeby miała macierzyński z mojej firmy i żebym dał jej z 4tys na rękę - bo przecież to nie ja będę płacił tylko ZUS.

Mówię, że zanim ona pójdzie na macierzyńskie to będę jej musiał wypłacać pensję, składki itp.
To przecież mnie to będzie kosztowało z 20-30 tys.

"Nie zbiedniejesz a rodzinie trzeba pomagać"

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620df3c303e024030c9e90fd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 159
@zinq mnie nie obchodzi, czy on będzie miał przekichane czy nie, on nie pierwszy i nieostatni tak kombinuje czy jego rodzina. Jest oczywiście nielegalne, chociaż nawet i legalne jak jakąś pracę wykona dla niego. Nawet jakby miała mu biuro sprzątać i papiery układać. Jego decyzja co zrobi i zawsze lepiej się na nic nie zgadzać xd
@AnonimoweMirkoWyznania: znałem podobny przypadek, ale to matka zatrudniła córkę w salonie fryzjerskim i to nie za jakąś kosmiczną kase, a przeciętne 3 na rękę. Laska faktycznie robiła to co miała na umowie tj. zamiatała i dbała o czystość, ale mimo to skończyło się na zarzutach o wyłudzenie świadczeń.

także typie, jak nudzi ci się w życiu i dawno nie byłeś na przesłuchaniu, czy nie miałeś kontroli to śmiało xD
@ostr sam sobie spróbuj uświadomić korzystając ze swojego małego potencjału intelektualnego (pewnie to nie wszystko co małe w twoim marnym życiu), że to wszystko co zostało napisane to zarzutka.