Wpis z mikrobloga

Domknięcie trylogii moich postów dotyczących poszukiwania fotela. Jako, że i WAU 2 i Ergohuman zbierały raczej niepochlebne opinie i dużo ludzi wytykało słabą jakość i niedociągnięcia zacząłem się zastanawiać nad czymś tańszym.
Jakie macie opinie o Grospol Coco? Cena ponad 2x mniejsza, a wydaje się dosyć sensowny.
Zostaje jeszcze nieśmiertelny Markus z ikei.
Mam 175 cm wzrostu, 82 kg, aktualnie mam Gamvis Expert, który jest przetragicznym wynalazkiem.
#informatyka #gaming #pc #it #praca #pracait #pracazdalna #stubaza #krzeslobiurowe #fotel
  • 8
@Jakuptoziomal: Tkanina, aż tak pupa mi sie nie poci, a uznałem, że będzie wygodniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale znalazłem minusa!
Oparcie i zagłówek mają dziwny mechanizm składania i jeśli ktoś się o nie oprze to się składają wydając nieprzyjemny dźwięk.
@Jakuptozioma siedziałeś na tych fotelach czy w ciemno kupujesz? Bo ja też patrzyłem na opinie w necie, ale jak poszedłem do sklepu i porównałem kilka foteli to od razu odrzuciłem te, które wcześniej brałem pod uwagę xD
@Jakuptoziomal: upodobania siedzeniowe jak dupa. Każdy ma własna. Ja na przekór powiem ze mam ergohumana i jest w pyte. Super wygodnie, potężna roznica po Chińczykach za 1000zl. Mam 1,90cm i niecałe 100kg