Wpis z mikrobloga

Wymyśliłam zadanie na maturę z fizyki:
Oblicz z jaką siłą i pod jakim kątem należy wypi*rdolić mój laptop przez okno z drugiego piętra, żeby przelatując nad blokiem trafił prosto do śmietnika.

A tak na poważnie, potrzebuję w końcu złożyć PCta i chciałabym was mirki prosić o opinię.

Co myślicie o czymś takim?
https://www.komputronik.pl/cart/shared/show/YO7BaOLdGr

To ma być komp głównie do grania. Taki, żeby najlepiej przez parę lat obejść się bez jakichś większych upgradów i żeby większość gier chodziła perfekcyjnie co najmniej na średnich ustawieniach.
Koniecznie chcę 32GB RAMu i dysk z M.2. Oprócz tego potrzebuję wi-fi i bluetootha.
Docelowo mają być podłączone dwa monitory, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Myślicie, że taka konfiguracja jest w porządku? Można tu na czymś oszczędzić, a może wręcz przeciwnie, powinnam trochę dołożyć?

PS: Pójdzie na tym Cyberpunk na wysokich? xD

#pcmasterrace #sprzetkomputerowy #skladamkomputer #komputery
  • 7
@Jakly: do śmietnika to trzeba wywalić płytę główną i zacząć od nowa. Jak ma być na parę lat, to przede wszystkim celu w najnowszą podstawkę do procka oraz cztery banki pamięci.

Taki szybki dysk ma jakieś uzasadnienie?
Taki szybki dysk ma jakieś uzasadnienie?


@gomjeden: Chcę sobie odrobić trochę zdrowia psychicznego po doświadczeniach z laptopem na którym od włączenia sprzętu do uruchomienia w pełni gry mija 15-20 minut :') Już wystarczająco czasu zmarnowałam, teraz chcę coś najszybszego jak tylko się da (w rozsądnej cenie).