Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znajomi mają pretensje o to, że nie chcę pogadać w cztery oczy ze swoją ex. Zdradziła mnie i minęło od tego ponad 4 lata. Wszędzie ją poblokokowałem, a teraz mi dupę zawraca dzwoniąc z ich telefonu. Jaki jest sens gadania z nią? Czy faktycznie zachowuje się dziecinnie, że mam gdzieś jej spotkania i telefony? Jakby co, to już ma narzeczonego.

#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621231149712dd16754b6c06
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Znajomi mają pretensje o to, że nie...

źródło: comment_1645470072B9zInF7xilliBi52NsNsEU.jpg

Pobierz
  • 9
Jaki jest sens gadania z nią?


@AnonimoweMirkoWyznania: żaden. Ty nic z tego nie będziesz miał, a ona pewnie szuka "rozgrzeszenia" - będzie pewnie gadać, że jej przykro że tak wyszło, że to nie twoja wina, tylko jej, że gdyby było inaczej to kto wie. I będzie prosić o wybaczenie czy pogodzenie się. Olej ją i tyle, jak będzie Cie dalej nękać to bagiety, tak żeby miała fajny wstęp do małżeństwa (
ŚwieckiJegomość: Olej. Idź dalej. Jedyną żałosną osobą, która nie pogodziła się z sytuacją, jest Twoja była.
Niech gnije w bagnie swoich myśli i winie. Jeśli sama nie potrafi z niego wyjść, to nikt jej nie pomoże. Nie masz moralnego czy prawnego obowiązku by jej pomóc.
Nie jesteś, #!$%@?, księdzem by udzielać komuś rozgrzeszenia czy sprawić, by ktoś się na duchu poczuł lepiej. Masz własne życie.
Znajomym też powiedz, żeby #!$%@? z
Dobrze pisze @marv0oo i @ŚwieckiJegomość. Są dwie możliwości, albo chce Twojego rozgrzeszenia, bo przecież nic się nie stało, albo chce zrzucić winę na Ciebie, bo to Twoja wina bo o nią się nie starałeś i nie widziałeś w jakim ona była stanie. Olać karyne i nie rozmawiać