Wpis z mikrobloga

Powiedz, jesteś zadowolony z kierunku studiów i masz pracę ktora cie kręci? W rodzinie, związku, z przyjaciółmi , z myślami wszystko git? Mam nadzieje ze jest lepiej niz jest teraz, jestem przed maturą i trochę się boje co przyniesie przyszłość.
@jmuhha: nie marnuj życia i czasu. Studia jakoś może pójdą, przyjaciele czy zostaną się okaże, czy przy nim wytrwasz też. Czas pomaga na wszystko, a że masz już swoje lata to inna sprawa. Czasem tak jest, że niby mamy wszystko w tej chwili, aby po sekundzie to stracić. Nie stresuj się pracą i za rok pokaż jak silny jesteś.
@jmuhha: Putin ostatecznie przejmie republiki separatystyczne, pokojowo włącza Białoruś do państwa rosyjskiego.
W Polsce coraz głośniej mówi się o realnym ryzyku agresji ze wschodu, politycy coraz częściej mówią o reorganizacji armii i działaniach na rzecz bezpieczeństwa.
Zmniejszenie stosunków handlowych z Rosją, inflacja (która daje pierwsze oznaki powrotu do poziomów poniżej 5% rdr) dały się gospodarce we znaki, tak źle gospodarczo nie było od 2008 roku (wzrost pkb, bezrobocie).
@jmuhha mieszkanie w wwie 16k/m2, córka rośnie świetnie, kupiłem parownice do ubrań jak sie sprawdza? Auto nadal seksi? Dostałeś podwyżkę przy przedłużaniu umowy tak jak to sobie zaplanowałeś gamoniu? Zrób w końcu ten remont palancie. 90kg - udało się coś schudnąć grubasie?