Wpis z mikrobloga

teraz trochę w klimatach wojennych ()

jesteś przegrywem. stracony na starcie. nigdy nie miałeś i nigdy nie będziesz miał dziewczyny, o potomstwie nie wspominając. dla płci tzw pięknej jesteś nic nie wartym kawałkiem biomasy marnującym tlen. kraj z kartonu traktuje cię (podobnie jak i wielu innych mieszkańców) jak najgorszego śmiecia. płacisz haracze na kiepskiej jakości usługi oraz socjal dla normictwa w tym rozmaite zasiłki na cudze dzieci więc do tego wszystkiego jesteś zmuszany do bycia cuckiem. legalne posiadanie jakiejs fajnej broni palnej w kartonowym kraiku wiąże się z milionem upierdliwości, straconymi miesiącami a i tak po wszystkim można ci odmówić bo tak. nie masz własnego domu. nie masz własnej ziemi. prawdopodobnie nigdy nie będzie cię na to stać. wyborcy niemal w całości są dosłownie upośledzeni intelektualnie dzięki czemu masz w kraju coraz debilniej. jesteś na dnie drabiny społecznej. nie masz o co walczyć. codziennie zastanawiasz się po h00y w ogóle wstajesz z łóżka.

nagle przychodzi trep w pięknym mundurze bo jest zagrożenie i hehe ojczyzna wzywa. dadzą ci jakąś państwową pepeszę na kiju i powiedzą "idź, broń tego kraju" XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jeśli ktokolwiek wejdzie mi do mieszkania, zechce mnie posłać w kamasze... przysięgam że będę się bronił w mieszkaniu tak zażarcie jak tylko będę mógł aż trepy będą musiały mnie wyeliminować. tu nie ma czego bronić. tu nie ma o co walczyć. nic nas tu nie trzyma. nic dobrego nas nie czeka. kobiety nami gardzą. biznes wyzyskuje dając najpodlejsze okruchy ze stołu w zamian za nasze tyranie. na ładne rzeczy typu dom czy ziemia nas nie stać i nigdy stać nie będzie. to trzeba powtarzać i powtarzać i powtarzać do znudzenia. dla państwa mam jedynie środkowy palec i pokłady nienawiści
#przegryw #wojna
Smiecharz - teraz trochę w klimatach wojennych (。◕‿‿◕。)

jesteś przegrywem. stracon...

źródło: comment_1645531694k9ZzprB5BGMQM234RvBwwH.jpg

Pobierz
  • 15
I jak wiadomo, prosty robotnik jak ja który ledwo żyje od ciężkiej, słabo płatnej pracy w pierwszej kolejności idzie na front. Taki #!$%@? 0skarek nie pójdzie, tata ma kontakty to on zostaje. Walcz za to by rząd miał chwilę dłużej na ucieczke do Rumunii czy innego bezpiecznego #!$%@?łku. Takie życie robola.


@Robotnik_Czterobrygadowy: No wiadomo xD motłoch niech walczy, a oskarek syn lekarza bumelant pędzel co całe życie się nie uczył nie