Wpis z mikrobloga

Mirki, w sprawie #ukraina i #wojna mam takie oto podejrzenia:

Rosja zajmie całą Ukrainę i włączy ją do Rosji. Następnie Putin uzna, że Ukraincy mieszkający w Polsce to teraz Rosjanie, obywatele Rosji. W związku z tym są w Polsce prześladowani, więc Rosja wjedzie do Polski z „misją humanitarną”, żeby tych obywateli chronić.

Jestem przekonany, że tak będzie. Mało tego, tak bardzo chciałbym się mylić, że jeśli za rok okaże się, że się myliłem, to w ramach świętowania postawię stu najbardziej zaciekłym szydercom z wykopu piwo (tym, którzy zaciekle twierdzą, że nic nie będzie, a cała akcja jest rozdmuchana).

Zapraszam do komentowania i (oby) upominania się o piwko za rok.
  • 7
@noitakto: nie będzie tak, bo Putin boi się NATO, przecież teraz cały ten cyrk rozkręcił po to żeby mieć pewność, ze Ukraina nie dostanie się do NATO. W tym wszystkim DRL i ŁRL to pretekst żeby pokazać, ze ma armie. Ukraina teraz była blizej wstąpienia do NATO i UE niż kiedykolwiek wcześniej, stad tez ten cały cyrk. Putin miałby za dużo do stracenia wchodząc do Polski.
@noitakto: a po drugie oni się tam tłuką już 8 lat, temat koronawirusa skończył się, to media musiały znaleźć temat zastępczy do siania paniki w Europie. A tak naprawdę Putin pewnie ma tak #!$%@? w ludność DRL i ŁRL jak my tylko potrzebował pretekstu.
@RevusYT: putin to się nie boi nikogo, bo to nie on rządzi tylko służby, a oni są gotowi na uzyskanie sowich celów bez względu na jakiekolwiek konsekwencje, co pokazali już nie raz w historii
@noitakto: Rosja ma jeszcze po drodze do #!$%@? kraje Bałtyyckie gdzie jest spora mniejszość rosyjska. Raczej tam bym upatrywał kolejnych misji ratowania rosjan. Naszczęście te kraje są w NATO i mają jakąś bariere ochronną. Zobaczymy czy Putin będzie próbować przekroczyć tą granice.