Wpis z mikrobloga

#!$%@? aż nie chce mi się wierzyć że stanowski,smokowski czy nawet Pol znają działalność takiego nitro na YT.Pol to chodząca dobroć co by muchy nie skrzywdził a oni promują federacje gdzie w walce wieczoru jest gość co wygaduje takie rzeczy.tak patrzę na tt i ten Turski też sobie smieszkuje z tym mlekołakiem a ciekawe czy ktoś z nich widział do czego on jest zdolny a jeśli tak to czy oni też uznają to za stosowny język i czarny humor.szkoda że tu kont nie mają
#famemma #kanalsportowy
  • 10
  • Odpowiedz
@meemphis11: Troche chyba odklejke łapiesz kumplu. "do czego on jest zdolny"? Opis jakby był jakimś zbrodniarzem. Nie wiem gdzie sie zagubiłeś ale dla przykładu Mariusz Pudzianowski który siedział za pobicie przez te wszystkie lata mógł być gwiazda TV i sportów walki ale chłop co pisze głupoty w internecie już nie? Odrzuć swoje prywatne animozje i spójrz obiektywnie.
  • Odpowiedz
@Shutub: gość mnie wyzywa że bronię Nitra a nie zauważa że sam złapał odklejke bo jest uprzedzony. Przecież to już któryś jego tego typu wpis na ten sam temat XD

@meemphis11: nadawałbyś się na Twittera. Mógłbyś razem z julkami walczyć o poprawność polityczna i ograniczanie czarnego humoru oraz wolności słowa w internecie.
  • Odpowiedz
@meemphis11: Jeśli chodzi o nie gryzienie się w język to własnie miedzy innymi z tego powodu otworzyli kanal sportowy, Pol nie przeklina na wizji no chyba ze to ma byc w jakis smieszny sposob zrobione jak z jego programem o lidze wloskiej, Borek juz nie raz sie odpalal, Smokowski tak samo nie boi sie cietego jezyka a Stanowski to juz wgl jest ponad nimi, wystarczy obejrzec jego instastory po pijaku.
  • Odpowiedz
@meemphis11 a czy Pol zgodziłby sie żeby jego nazwisko było patronem medialnym wydarzenia na którym Ferrari grozi śmiercią innemu zawodnikowi? No jak widać albo się godzi albo ma #!$%@? w to co się tam dzieje.
  • Odpowiedz