Wpis z mikrobloga

Ja dalej nie mam pojęcia jaki interes ma Putin w tym co robi, ale na pewno jakiś ma. Jedyne co mi przychodzi do głowy to że dogadał się z Chinami że urządza marsz na zachód, wjeżdża do kraju NATO (polski) co uruchamia art 5, w tym czasie Chiny zajmują Tajwan i albo USA musi grać na dwa fronty albo NATO się rozpada. Skąd takie domysły? Po prostu bredzę
#ukraina
  • 11
i putin miałby wejść w układ w którym dostaje #!$%@? od nato a chiny sobie tajwan zajmują,


@krokz: Przy moim założeniu Chiny obiecałyby Rosji bardzo dobre miejsce w nowej architekturze bezpieczeństwa która się wykuje, więc Rosji by się to opłacało. Ponadto nikt by przecież nie wjeżdżał dalej niż na Ukrainę żeby #!$%@?ć Rosji, więc de facto jedyne co by tracili to wojsko
@Jestem_robotem123: Jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę. Głównie chodzi o rynek zbytu na swoje gówniane towary, których nikt na świecie nie chce. Druga rzecz, to na Ukranie faktycznie po 2014 zaczęło dziać się lepiej. To bardzo niebezpieczenie, bo jak ruscy by to zobaczyli to byłyby niepokoje społeczne.