Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mlody_GPW: Dziś rosyjskie wojsko zabiło moją matkę, osobę, którą kochałem ponad życie... rano zaczęli ostrzeliwać naszą wioskę, wysadzili bazę wojskową, fala uderzeniowa wyrzuciła mnie z okna, dom się zatrząsł, nie było prądu.. Pojechaliśmy do miasta wypłacić pieniądze i kupić jedzenie, wracając do domu na wyjeździe z Charkowa, rosyjskie czołgi zablokowały drogę, ostrzeliwały nasz samochód, skręciliśmy w ślepy zaułek i wyskoczyliśmy z auta , wyskoczyli nam dwaj faceci, rosyjscy żołnierze, młodzi, 18-20
#moderacja oczywiście musiała skasować mój komentarz, ale z chęcią napiszę jeszcze raz. Może tym razem przyjrzycie się zanim skasujecie @nieugnesie jak można być takim emocjonalnym pustakiem jak ty? Czym ona Tobie zawiniła, że wymaga wg. ciebie "lekcji pokory". Czy lekcją pokory w Twoim mniemaniu jest ból, cierpienie czy nawet śmierć drugiego człowieka? Jeżeli życzysz tego drugiej osobie to w niczym nie jesteś lepszy od oprawcy i bandyty jakim jest Putin.
@Nera7: Zadziwiające są decyzje moderacji. Działają dokładnie odwrotnie niż powinni, usuwają komentarze broniących się "ofiar trolli" bo w komentarzu pojawiło się słowo "debilu". Ostatnie kilkanaście moich zgłoszeń komentarzy takich jak powyżej odrzucone. Kilka moich wyplusowanych komentarzy usunięte bo użyłem słowa "ja #!$%@?".