Wpis z mikrobloga

Ja chciałbym zwrócić uwagę że obecnie, to mamy na #ukraina atak ze strony #rosja w postaci zaczepnej, to nie jest jeszcze #wojna pełnowymiarowa. Pierw likwidują systemy obrone i cele militarne, z tym że ha tfu putinowi śpieszno i za szybko wysyła piechotę. Z tym że obstawiam że nie będzie walk w miastach, takich jak mamy z historii obrazy, za duże straty, Kijów będą próbowali wziąć w oblężenie, odizolować i wziąć głodem.
Trzeba pamiętać że z każdej strony konfliktu będzie lecieć bardzo mocna propaganda, by najmniejszy sukces przekuć w praktycznie totalne zwycięstwo nad wrogiem.

Jest mi niezmiernie smutno i bardzo przykro że bogu ducha winni ludzie, muszą przechodzić taką tragedię.
Samo jako mąż i ojciec, ubolewam nad tym że inni ojcowie, którzy tak samo jak i ja chcą wychować lepszą wersję następnego pokolenia muszą stawić czoła takiemu nieszczęściu, któremu nie są winni #thedad #tatacontent


putin ma w sumie to przesrane, bo musi to szybko skończyć, z najmozliwe jak najmniejszą ilością ofiar wśród cywilów, duży brak poparcia ze strony społeczeństwa. I słusznie, na pal jak Azję i postawić na placu czerwonym niech zdycha w męczarniach parę dni.


#przemyslenia #smutnazaba
  • 2
putin ma w sumie to przesrane, bo musi to szybko skończyć, z najmozliwe jak najmniejszą ilością ofiar wśród cywilów, duży brak poparcia ze strony społeczeństwa. I słusznie, na pal jak Azję i postawić na placu czerwonym niech zdycha w męczarniach parę dni.


@Ponc3k: Putin nie ma przesrane. Robi co robi z pełną aprobatą Chin i neutralnością świata arabskiego.

Ameryka jest świadoma, że jeśli zaangażuje się w temat Rosja-Ukraina to za parę