Wpis z mikrobloga

@Roksanos: złego nic, ale raczej dosyć głupie. Złodzieje i debile też korzystają z internetu, nie wiesz czy nie przyjdzie ktoś, kto kogoś tam okradnie (bo w końcu nikogo nie zna, więc co mu zależy), albo czy nie zrobi Ci wstydu w jakiś inny sposób. No, ale widocznie jesteś jeszcze bardzo młody, skoro wciąż nie wiesz, że obcych ludzi nie będzie obchodzić to, że masz urodziny i się nie zlitują nad tym
że obcych ludzi nie będzie obchodzić to, że masz urodziny


@Sandrinia: Teraz może, kiedyś nie było tak źle.
Pamiętam swoje urodziny, gdzie zaczęło się od delikatnej degustacji w lokalu, a później sąsiednie stoliki dosunęły się do naszego.
Pamiętam też rajd na jednego, który skończył się na czwartym lokalu, w którym był właśnie jubilat.
Knajpa była otwarta do 3 nad ranem, a my wyszliśmy jako grupa nowych znajomych o siódmej.
Więc nie
@Sandrinia: Chyba w czasach mojej młodości żyliśmy na większym luzie, bez kija w d...
Czasami na spontanie, czasami na poważnie i jakoś nigdy nikomu krzywda się nie działa. Gdy ktoś "zaniemógł" był odholowany pod drzwi domu. Teraz niestety czytam o zaginionych po imprezach.
Chyba czasy się zmieniły, a może ludzie?
@powsinogaszszlaja: nie wiem, ja mam 30 lvl i nigdy nie miałam aż takiego zaufania do ludzi, zawsze uważałam takie podejście jak Twoje czy OPa za naiwne, oraz o proszenie się o kłopoty. Nie zrozum mnie źle, nie najeżdżam na Ciebie bo masz inny pogląd na tą sprawę, jedynie przedstawiam jak to widzę, nie musisz się z tym zgadzać, a nawet możesz mieć to gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°