Wpis z mikrobloga

Od kilku dnie nie mogę się zalogować do Epic Games. Piszą ''niestety nie można znaleźć twojego konta''. Nawet maila z resetem hasła nie idzie wysłać, bo niby nie ma takiego maila. Nosz kuria! Tyle darmoszki ma się zmarnować?
Miał ktoś podobny problem? Reinstall lunchera robiłem. Na stronie jest to samo.
Ktoś coś?
#kiciochpyta #gry #pcmasterrace #epicgames
  • 16
@Rafau187: skoro system mówi nie mamy twojego konta to sam sobie nie pomożesz. Będzie prawdopodobnie jazda z weryfikacją że ty to ty bo nigdy nic nie kupiłeś i nie jesteś w stanie pokazać wyciągu z karty.
@keton22: Napisałem, że gram tylko za darmo. Podałem ip, nazwę użytkownika i miejscowość. Napisał, że ok dej nowego maila i ogarniemy. Dziwne, że nie mogą ogarnąć tego na starym mailu. Ciekawe dlaczego?
@Rafau187: To jedna z opcji, bo jakoś musieli Ci przejąć konto, a najłatwiej po prostu zrobić reset hasła w Epicu mając dostęp do Twojego maila. Dlatego Epic proponuje zmianę na inny email. Może obecnego konta/hasła użyłeś do zakupów w Morele czy innym miejscu gdzie wyciekły dane. Warto sprawdzić historię logowania.
@Rafau187: napisz do supportu, możliwe że ktoś ci #!$%@?ł konto, mam ten sam problem i widzę że ktoś ukradł bo z innego konta na fortnite widzę że ukradzione konto jest zalogowane na obszar rosja/azja, ogólnie nie można się zalogować na konto, a nawet nie istnieje u nich, teraz support pisał że widać że ktoś #!$%@?ł i że konto istniało i będą odzyskiwać
@Rafau187: Siema, mam teraz ten sam problem w jaki sposób się z nimi kontaktowałeś? Nie moge zresetować hasła bo nie ma takiego konta a jak pisze ze strony i uzupełniam tabelki to nie dostaje odpowiedzi