Wpis z mikrobloga

@Dolan: dziękuję, bardzo możliwe że skorzystam :-) kiedyś czytałem już faq na tej stronie. Z tego co zrozumiałem polecacie zezwolenie do celów sportowych. Jak to jest z tymi zawodami? Rzadko mam czas i jestem aspołeczny a tu jeszcze by dochodziło 2x w roku zawody (spotkanie towarzyskie)?
@DostalemBana: no tak to wygląda, że trzeba wyrobić starty co roku. Zależnie z którego jesteś miasta ale np w Warszawie i Wrocławiu Braterstwo ma klubowe strzelnice i można starty np. wyrabiać na zawodach klubowych. Ale tak, trzeba przyjechać na zawody, zapłacić za udział, strzelic do tarczy i tyle. I tak co roku jedno-dwa posiedzenia na strzelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Można też potem zrezygnować ze sportowej licencji
@DostalemBana: Ja tylko wyjaśnię, o co chodzi z zawodami bo ludzie trochę za bardzo panikują, jak się dowiadują, że trzeba jeździć na jakieś zawody. Gdzie jeździć? Jak często? itp.
Nie jeździć a wpaść. Jak dobrze ogarniesz to raz w roku. Najpewniej do swojego własnego klubu.

I jeszcze sprzedam Ci sekret o pozwoleniu kolekcjonerskim: możesz kolekcjonować np. jednego Glocka albo AK47.
Ludzie nie wierzą, jak im to mówię :)