Wpis z mikrobloga

@Duszqable: @elgrecqo: @mxhugo: normalna wersja na płyty i przeszedłem na niej w sumie tylko GoWIII

@elgrecqo: no już miałem jednego takiego, brał dla siebie ale popchnął dalej xD

@mxhugo: bo mam dwie xD

jedna to jest właśnie ta co o niej pisze z wentylem nideca, ale cewek nie słychać

a z drugą miałem jazdy od początku, bo miała błąd 108255-1 lub -6 i sony zabieralo na gwarancje
no już miałem jednego takiego, brał dla siebie ale popchnął dalej xD


@GDXXQ9-G3P0: Noszę się by coś kupić od roku, od czasu jak sprzedałem X One. I do końca nie wiem czy nie wrócić znów do X czy właśnie PS
@GDXXQ9-G3P0: no i niby ta druga konsolka co mi wymienili to sony daje 3 msc gwarancji, ale czytająć kodeks cywilny i jeżeli nastąpiła znaczna wymiana, a tutaj nastąpiłą zmiana nr seryjnego to gwarancja od nowa powinna się liczyć i z artykułu KC śmiało można jechać
@elgrecqo: Art. 577. Gwarancja
§ 4. Jeżeli nie zastrzeżono innego terminu, termin gwarancji wynosi dwa lata licząc od dnia, kiedy rzecz została kupującemu wydana.

dlatego sony daje 1 rok

no i artykuł

Art. 581. Bieg terminu gwarancji po usunięciu wady
§ 1. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast rzeczy wadliwej rzecz wolną od wad albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo
@GDXXQ9-G3P0: Siemka, napisz do mnie PV, mam pytanie odnośnie tych cewek. Kupiłem konsolę i było bardzo ją słychać, po 1 dniu zrobił reklamację i przysłali 2, i ten sam problem i nie wiem czy te konsole po prostu tak mają czy trafiłem na jakieś 2 wadliwe?