Wpis z mikrobloga

@bizonsky: jeszcze im podziękujemy, po napływie 2 mln ukrainców, banie na rosyjski gaz, ropę i węgiel to u nas nastanie bieda jakiej nasze pokolenie nie zna. Rozumiem że chcemy ukarać Rosję ale to nie znaczy że mamy jeść gówno...
@YodaMonster: ani że mamy lizać dupę zakłamanym zdrajcom. Niemcy to nie cały swiat. I skutecnie to udowadniają w ostatnich dniach. nawet jak by nam zapewnili wszystko co tracimy przez rosję, to bym im nie ufał patrząc na to jak się zachowują i bym się ugadywał z kimkolwiek innym
@YodaMonster: no jasne, wolisz miec ciepło i być zależnym od interesow kogoś kto cię okłamuje i z których nic nie masz... i co ty wiesz zeby sie wypowiadac na temat tego co bym zrobił.... żałosne.

Ja juz wiem z kim mam do czynienia, i dziekuje za rozmowe idź siać zamęt gdzie indziej.
@xPaJaCx: Przecież Helgi i Hansy organizują właśnie antywojenny protest w Berlinie, na którym domagają się nie mieszania się Niemiec w konflikt. Niemieccy obywatele wybrali ten rząd tak jak wybrali kiedyś Hitlera. Przestańcie tłumaczyć ten podły naród.
politycy* Hansów i Helg w to nie mieszaj. Nie wszystkich


@xPaJaCx: No pewnie że nie - oni będą tylko spijać profity interesów z krwawym dyktatorem. Tak jak Ci 80 lat temu co żyli ze złota wyrwanego gazowanym ludziom.