Wpis z mikrobloga

@fledgeling: Oczywiście że nie pogratulowali Bidenowi bo muszą odgrywać swoją rolę w politycznej szopce. Demokraci to amerykański odpowiednik przeciwnika ideologicznego PiS, więc to oczywiste że nie wykazywali entuzjazmu przed swoim elektoratem.
Ja natomiast piszę o interesach narodowych. Oczywiście oba ugrupowania USA mają swoje różne interesy, ale w kontekście geopolitycznej walki między mocarstwami zawsze jest konsensus obu ugrupowań. I PiS zawsze działa zgodnie z tym konsensusem. Tak samo jak PO działa zgodnie
  • Odpowiedz
Oczywiście że nie pogratulowali Bidenowi bo muszą odgrywać swoją rolę w politycznej szopce.


@lohmeyer:
Gdyby dbali o interesy Polski to by pogratulowali.

Demokraci to amerykański odpowiednik przeciwnika ideologicznego PiS, więc to oczywiste że nie wykazywali entuzjazmu przed swoim elektoratem.


Ich elektorat nie mówi po angielsku, więc mogli napisać gratulacje po angielsku.

Tak samo jak PO działa zgodnie z konsensusem Niemiec.


Jakieś wkręty o platformie - oczywiście bez przykładów, tylko puste frazesy.
  • Odpowiedz
Gdyby dbali o interesy Polski to by pogratulowali.


@fledgeling: Nigdzie nie napisałem że dbają o interesy Polski. To są już twoje urojenia. Pisałem przecież tylko że są graczem USA. Niemniej jednak interesom Polski zdecydowanie bardziej po drodze USA niż Świętemu Przymierzu.

Jakieś wkręty o platformie - oczywiście bez przykładów, tylko puste frazesy.

Troll detected.

Przecież pisałem o konretnej umowie z Gazpromem w 2010r.

Umowa nie była dobra ale okazało się, że
  • Odpowiedz