Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

Jestem z wami już chwile,

Doskonale wiemy co dotknęło naszych Braci z Ukrainy.

Nigdy nie robiłem tego do tej pory ale Proszę w imieniu własnym jak i uchodźców z Ukrainy o pomoc Was Wszystkich.

Z własnej strony nieodpłatnie przekazałem wszystkie wolne pojazdy ciężarowe jak i osobowe moich spółek które reprezentuje, do celów pomocy uchodźcom oraz pomocy na Ukrainę, jak również przekazałem środki finansowe na potrzebne artykuły „na już”.

Pomożecie w udostępnieniu zbiórki?- gwarantuje wam ze każda złotówka trafi na właściwy cel.

http://pomagam.pl/8hkp9d

#ukraina #pomagajzwykopem #pomoc #zbiorka #pomagajzwykopem
kubaamm - Mirabelki i Mireczki,

Jestem z wami już chwile, 

Doskonale wiemy co dotkn...

źródło: comment_1645901360PILsB8ZpWedkDbYpiVASpj.jpg

Pobierz
  • 14
@zniwiarz_z_chin: A jestem człowiekiem który pomaga i chce pomoc ludziom którzy tego potrzebują. Nie jest anonimowe j-est fundacja przez która idzie pomoc - 20 sekund zajmuje zweryfikowanie w dostępnych systemach. Nawet nie przyszło mi by to głowy wypowiedzenie czegoś takiego jak dorobienie się na krzywdzie innych ale jak widze tobie to z łatwością przychodzi…
@kubaamm: to też pojawiło się w google nic poza tym. Stary, ja nie mówię, że to źle, bo każda pomoc się liczy. Chodzi o to, że prosisz o wpłaty na fundacje, o której nie można się doszukać żadnych informacji. Nie ma o niej praktycznie nic, tak jakby nie istniała. Dodatkowo jałowy opis. Tu zrzutek jest pełno i pierwsze co się liczy to ich wiarygodnosć. Zapytałem tylko, dlaczego miałbym wpłacać akurat tej,
@evilonep: Rozumiem twoja ostrożność, niestety nie ma wpływu na sposób zarządzania fundacji ponieważ jedynie z nią współpracuje na codzien. Z swojej strony dodam ze akurat za ta fundacje mogę ręczyć w pełni ponieważ sam przekazuje środki i pilnuje ich celowości w pełni możliwości.