Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
@Brother_of_Steel Chętnie poczytałbym szydzących z ruskich żartów - a niektóre są naprawdę trafne i pokazują ich niezmienną kacapską naturę od pokoleń i komentują ówczesną rzeczywistość która była wręcz kalką obecnych wydarzeń - nie chcesz czytać, czarnolistuj ¯_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Nikt sie nie smieje z chlopczyka co mu bomba reke urwala ale wszyscy wiedza i żołnierze tak samo ze gdyby nie humor to by tam sie sami pozabijali z rozpaczy i ruskich by do tego nie trzeba bylo. Kij w dupie to ostatnie czego trzeba na wojnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotlett: @Niewiemja: z pewnych rzeczy się nie żartuje chłopaku.
Wojna to nie jest nic śmiesznego, po jednej i drugiej stronie są dramaty. Musisz #!$%@? zaistnieć, to zrób coś konstruktywnego, pomóż, a nie zachowuj się jak jakiś #!$%@?.
I nie, na takie rzeczy trzeba reagować, bo wam chyba jeszcze do łba nie doszło, że to nie jest nic śmiesznego.
Jakby ci #!$%@? syna ucapili na wojnie której nie popierasz i nie
  • Odpowiedz
z pewnych rzeczy się nie żartuje chłopaku.


@Brother_of_Steel: No to w takim razie powiedz to wlasnie zolnierzom. Powiedz to ludziom zamknietym w metrze. Powiedz to ratownikom. Powiedz to strazakom. Kaz im zachowac grobowa atmostefe. Ciekawy jestem jak szybko morale pojdzie w dol i wszyscy oni zwyczajnie sie zalamia
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Brother_of_Steel Człowieku, na #!$%@? się #!$%@?łeś?!... Masz jakąś psychozę, czy jak?! Czy całą dobę mają wszyscy żyć tą #!$%@?ą - no przecież zwariować idzie... I daj spokój z umoralnianiem, bo do dzisiaj wydałem pół średniej krajowej na pomoc i pomogłem znaleźć nocleg dla jednej osoby, to dla nas wszystkich jest trudne, a ciśnienie musi gdzieś znaleźć ujście - dokładnie tak jak było w przypadku autorów tych kawałów ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Zbawcy ludzkosci xD Nie kolego. Zalosny to jestes Ty bo pierwsze dlatego ze nie potrafisz zrozumiec co pisze, po drugie dlatego ze mnie obrazasz chociaz kompletnie nic nie zrobilem.

Idz moze do tagu #ratownictwo i im wypominaj za kazdym razem jak sie beda z czegos nasmiewac. Jedyne co tych ludzi przy zyciu trzyma to humor
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotlett: to sobie konia zwal, jak masz ciśnienie. #!$%@?łem się, bo nie jesteś najważniejszy, #!$%@? i #!$%@? mnie obchodzi, że ty się musisz rozładować. Tam giną ludzie i to nie jest powód do żartów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Brother_of_Steel Czy ty w ogóle czytasz co ja piszę? Bo na razie to brzmisz jak przepity krawężnik na dworcu dający mandaty dzieciom ( _) Jak już szczytem twojej "pomocy" i szeryfowania w tej sytuacji jest siedzenie na wykopie to zgłaszaj ruskich troli pajacu...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotlett: co mam czytać chłopaku? Że się chwalisz, że coś tam pomogłeś? Jeżeli to mają być twoje argumenty chłopcze, to mam poradę, dojrzej. I cóż z tego, że coś zrobiłeś? Cię to zwalnia z myślenia czy #!$%@? mam ci brawo bić? Co to za argument w ogóle?
  • Odpowiedz