Wpis z mikrobloga

@MePix Ukrainiec siedzacy na grupach na fb szukający transportu nie ma 5 sekund na kliknięcie tlumacz. U mnie z logiką wszystko w porządku, niestety u ciebie jest spory problem byleby tylko się #!$%@?ć o coś ¯_(ツ)_/¯
@MePix no to po co czepiasz się że nie rozumieją bo jest napisane po polsku skoro tego nie czytają? Dobra wiem, że głupio się przyznać do głupoty którą napisałaś, to próbujesz teraz zrobić fikołka.
@MePix IQ banana ahaha księżniczka najmądrzejsza spróbowała się #!$%@?ć, do zajebistej akcji Polaków, chciała zabłysnąć królewna, ale niestety została wyjaśniona jak pelikan, ale nie jeszcze nasza milusińska walczy królewna nie przyzna się do tego że mogła głupotę napisać, próbuje na swoje radosne rozumowanie i swoją wesolutką logikę mnie zatakować taka to ona waleczna, lecz niestety pokazuje swoje rozumowanie na poziomie pięciolatka, lecz niestety nasz kopciuszek wyciąga asa z rękawa, porównuje IQ do
@kaszana1404: p0laczek przegryw próbował zabłysnąć akcją która nie ma najmniejszego sensu, jeżeli odbiorca jej nie zrozumie, ale dalej brnie w swoje głupoty próbując tłumaczyć swoje idiotyzmy.

Ale czego się spodziewać po marnym p0laku ¯\_(ツ)_/¯