Wpis z mikrobloga

Córka lvl 9 przyszła niedawno do domu i płacze, bo koleżanka z klasy powiedziała, że jej madka powiedziała, że "to samo będzie z Polską" a ona nie chce umierać. Zrobiłem jej wykład nie tylko z rysem historycznym dostosowanym do jej levelu, z którego ma zapamiętać tyle, że do Polski nikt się z wojną nie wybierze a kacapy to podludzie, ale też o tym, że takie madki to kompletne debilki, które głowy mają tylko po to żeby mieć na co założyć czapkę.

#ukraina #oswiadczeniezdupy #wojna
  • 29
@DrogoweSafari: jestem tutaj nowy,obserwuje jednak wykop od 3 dni,mam wrażenie,że udzielają się tutaj sami mężczyźni i ta obserwacja jest powiązana z tym o czym napisałeś... mianowicie "kij tam wojna ale jak to ! ukrainka ma coś dostać a mój bombelek !!!?"
@DrogoweSafari: za straszenie dziecka wojną powinnna madka w łep dostać. Teraz na 99% Putin nie wejdzie (choć trzeba mieć zawsze ten 1% że w kacapskim łbie coś się jebnie). Co do przyszłości nigdy nic nie jest wiadome i może się okazać, że za 5-10 lat za którąś granicą wyrośnie nam inny niepewny przeciwnik albo ruskie się wzmocnią. Ale to domena dorosłych żeby przede wszystkim nasze PL wojsko było silne.