Wpis z mikrobloga

Też tak macie? Obesrwuję te walki w Ukrainie, ale z racji tego, że nie znam tych terenów, to nie jest mój kraj, to wszystko jest takie "z dystansem".

Wyobraźcie sobie, że to Polska jest atakowana i słyszymy o tym, że "lotnisko Wałęsy w Gdańsku zbombardowane", "rosyjskie czołgi widziane w Nowej Hucie", "dywersanci powstrzymani na Mokotowie", "walki z Czeczenami w okolicy Kielc" ()

Dla Ukraińców to musi być potworne ()

#rosja #ukraina #wojna
  • 12
@fidd27: Mnie to uderza, bo bardziej patrzę na ludzi. A ludzie tam tacy sami jak u nas. Dzisiaj widziałem filmik jak rozstrzelali w samochodzie rodzinę z psem. Moi rodzice mają owczarki niemieckie i to mnie uderzyło.
ale z racji tego, że nie znam tych terenów


@fidd27: a ja na ukrainie ponad 20 razy, ostatni raz 3 mce temu w grudniu. Jak widze video z dworca w kijowie to przypominam sobie dziesiatki wspomnien. Jak widze #!$%@? zoo w nikolayevie to przypominam sobie spacer z eleną. Charkow to samo tylko z tatiana. Plus wywiad dla tvn. Plus kobiete na koniu. Odessa cudowne chwile z dzuewczynami z pl. Rywne -Aleksandra.
że nie znam tych terenów, to nie jest mój kraj, to wszystko jest takie "z dystansem".


@fidd27: odpal na google maps, połaź po ulicach, zobacz, że tam są hotele i restauracje normalnie z ocenami na Google - odmieni ci się.