Wpis z mikrobloga

Halo Mirasy xd Macie lub może mieliście w swoim gronie osobę która uważała się za wręcz nieomylną? Chodzi tutaj o czerpanie informacji ze świata/o świecie. Mój przyszły "szwagier" to typ osoby która włączyła myślenie a wyłączyła TV. Co do drugiego to spoko bo sam rzadko oglądam i uważam że ogłupia, ale chłop czasami gada takie dziwne rzeczy że ciężko się twgo słucha xd a gdy proszę o jakieś źródło (no bo może jednak ma racje a ja się mylę) to tylko potrafi odpowiedzieć że poszukaj w necie itp. Najbardziej chyba jednak zszokowała mnie jego ostatnia reakcja gdzie chłop dosłownie zaczął się wkur*iać i drzeć jape bo ktoś powiedział coś z głównego nurtu lecącego w TV xd Da się z tym coś zrobić? Jakoś wytłumaczyć lub lepiej poprosić o legitne źródła od takiej osoby żeby nie usłyszeć odpowiedzi "poszukaj w google"? Użyję tagów dwóch najpopularniejszych chyba zdarzeń ostatnich 2 lat bo bywało i u nas na wykopie różnie.
#koronawirus oraz #ukraina do tego taguję #tvpis #telewizja #internet #swiat #pytanie
  • 2