Wpis z mikrobloga

@devilmannek: tak, bardzo istotne bo ludzie maja problemy z ogarnianiem juz tych wszystkich mechanik powoli

Nawet robiac samouczek gra to tak wyjasnia ze ja po wszystkich soulsach w miare jestem na bieżąco ale wyobrazam sobie chaos dla nowych graczy
@Variv: ja kupilem ten "no skill" i daje na kazda tarcze jaka uzywam, dla mnie bez sensu dodali ta opcje kontry po bloku, po co mam parowac i ryzykowac jak kontra jest bezpieczna i prosta. A jeszcze w bonusie masz arta z broni dostepnego

On jest

@3mortis Jak wczoraj pierwszy raz bawiłem się tarcza i morgenszternem to też byłem zaskoczony ta kontra po bloku. Strasznie to mocne. Chyba ukłon dla nowych niedzielnych graczy.

A tarcza z no skill brzmi spoko dla mojego samuraja bo skilla z broni używam często.
Ale blok chyba zabiera trochę hp w przeciwieństwie do kontry


@dizzydom: tarcze, zreszta miecze tez maja statystki bloku. Jak tarcza ma 100% fizycznych to zwykle ataki wiekszosci plebsu biora tylko stamine. A ile staminy zalezy od stabilnosci tarczy (chyba tak sie to nazywa), im wiecej tym blokowanie mniej staminy zabiera stad przewaga duzych tarcz. Zwykle tarcza nie ma 100 we wszystkim, wiec na niektorych bosow itp warto podmieniac np tarcze z