Wpis z mikrobloga

Szukam MX Keys w wersji klawiatury ANSI. Kupiłem taką na Vedion, ale wysłali mi przez pomyłkę wersję pod mac zamiast uniwersalnej, a jak im zgłosiłem to okazało się, że już wszystkie uniwersalne wyszły.

Ktoś może wie gdzie mogę dostać lub ma taką a chce się wymienić na wersję pod mac (jest też w ANSI)?
#klawiatura #klawiatury #mxkeys
  • 14
@betaTrx: nie sprzedaje, kupiłem od nich kiedyś też i też dostałem wersję dla maca, wciskają kit... na allegro mają dla maca, a jakiś czas temu ta aukcja nie miała tego jasno zaznaczonego po prostu
@betaTrx: hmmm to ciekawe, bo kupowałem od nich z aukcji gdzie nie było słowa o macu, tylko że to mx keys, a chwilę po moim zakupie aukcja zmieniłą nazwę i miała już mx keys for mac, oczywiście odesłałem towar
@betaTrx:
po akcji z tym sprzedawcą wziąłem mx keys stąd, niby refurb ale przyszedł nowy (tylko nr seryjny zamazany)
amazon(kropka)com/Logitech-Advanced-Illuminated-Wireless-Keyboard/dp/B08TDXHLTB/ref=sr12?keywords=mx+keys+refurbished&qid=1646127902&sprefix=mx+keys+refur%2Caps%2C209&sr=8-2
@betaTrx: przyszła DHLem w 5 dni od zamówienia, zapakowana zajebiście, jedno zewnętrzne pudełko, drugie wewnętrze już z samą klawą, bez cła, bez żadnego podatku, także polecam, i sprawuje się zajebiście, no i najważniejsze ANSI
Z takich ciekawostek to jest fizycznie identyczna klawiatura jak ta dla maca (po za rysunkami na klawiaturze), i można ją też przełączyć na maca... a ta dla maca jest okrojona z opcji windows/android softowo chyba, czego totalnie