Wpis z mikrobloga

  • 1
@spinor: nie mieszkam w Przemyślu. Łącze fakty w postaci sytuacji na granicy Białorusi jakiś czas temu i patrzę na nagrania oraz filmiki z granicy i samego Przemyśla. Zresztą ludzie to potwierdzają.
@nemiroff90: nie mam zdania bo nie wiem co tam się dzieje, ale oprócz profili na fb nikt nie zgłasza żadnych gwałtów czy kradzieży. Zwykła dezinformacja rosyjskich agentów...

@tonamini ale co łączysz? Widzisz czarnego na filimiku to wtedy te historie z gwałtami muszą być prawdziwe? Kto potwierdza gwałty oprócz profli na FB? Są zgłoszenia na policje?
  • 0
@spinor: No cóż, ja z kolei mogę odbić piłeczkę i napisać, że każdy kto szkodzi Polsce i wpuszcza niezweryfikowanych uchodźców za granice Polską jest RUSKA OUNCA, żeby wprowadzić destabilizację w naszym kraju. Każdy kij ma dwa końce.
@spinor ja widziałem filmy z agresją /próbą kradzieży. Widziałem wiele filmów z przejść granicznych gdzie 80% osób brudasy z Białorusi. Myślisz że ludzie na fb rozmawiający z prezydentem Przemyśla to fejki?
  • 0
@spinor: Ale wiesz o tym, ze uchodźca wojenny nie musi mieć paszportu? Jedyne co musi zrobić to podać wartość majtku jeśli jest powyżej jakiejś kwoty. Podajesz imię, nazwisko, masz nowa tożsamość i lecisz do Europy. Paszport, albo wiza nawet nie musi być ważna(!), a co dopiero ze sprawdzaniem autentyczności dokumentów!