Wpis z mikrobloga

@dryndol: dużo słuchałeś muzyki z Twin Peaks? Bo słychać jawne "inspiracje". Stanowczo za duże, które "przy dobrych układach" mogłyby nawet być podstawą do oskarżenia o plagiat. Ok. 0:40 zaczyna się partia jak z disco polo. Ogólnie - jest ok, zwłaszcza jak na, jak sam piszesz, tydzień przygody z FL Studio. Ale utwór jest stanowczo za długi jak na małą liczbę rzeczy, które się w nim dzieją.
@KatpissNeverclean: Ja słucham tylko trance. Nie mam pojęcia o jakiej muzyce mówisz i nigdy filmu nie widziałem. Ale chyba obczaje skoro podobne klimaty( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tego disco polo nie słyszałem w mojej głowie ale teraz już słysze( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co do tego że nudno to wiem. Mam za mało wyobraźni i przede wszystkim umiejętności. Coś tam postaram się pododawać jeszcze i
@KatpissNeverclean: Dzięki. Budujące :)

Ale no tutaj jest wg mnie coś zupełnie innego. Nie ma perkusji i ogólnie nudne, a trwa to pięc minut. Mroczniejszy klimat.

Ja podobieństw nie widze.

Ale przecież się nie bedę tym przejmował bo moje nie brzmi jak nagranie studyjne i nigdzie tego nie wyślę bo się nie nadaje (Nawet nie wiem gdzie i komu) Pewnie miesiące zajmą zanim dojdę do tego jak to osiągnąć ¯\_(ツ)_/¯