Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta #higiena #zdrowie #brudasy #choroby #bekazpodludzi #koronawirus
Dlaczego niektórzy "ludzie" jak się wysmarkają w miejsu publicznym to zamiast wyrzucić tą chusteczkę do kosza, to kitrają ten obsmarkany papier po kieszeniach! Nie chcę nikomu nakazywać co ma robić z własnymi rzeczami, ale póżniej taki flejtuch zaropiały podaje ci taką osmarkaną rękę na powitanie, pełną bakterii i chui wie jeszcze czego!

Ludzie #!$%@?, ogarnijcie się! Te chusteczki nie bez powodu nazywają się J E D N O R A Z O W E i kosztują jakieś grosze!!! Osrany papier po wytarciu tyłka, też chowacie po kieszeniach....!? (_ )
I jak wy póżniej chcecie być zdrowi, jak zbieracie śmieci i odpady sanitarne! Z tego właśnie biorą się te wszystkie pandemie, z dziadostwa... ehhhhh ()
Pobierz
źródło: comment_16461915793P1onQuFPkhSo5BTG6VJoQ.jpg
  • 8
@Dzieci_z_Choroszczy: ja mam często zatkany nos i wiem że jak się wysmarkam i od razu ją wyrzucę to za minutę będę wyciągał kolejną więc jak już kicham to chowam bo wiem że zaraz wykicham się w nią znowu inaczej straciłbym czasem kilka paczek chusteczek. Druga sprawa że często jak mnie kichanie łapie to nie ma gdzie wyrzucić tych chusteczek, chyba że będę śmiecił i rzucał gdzie się da.