Wpis z mikrobloga

⚡️Hiszpania dostarczy Ukrainie broń ofensywną – premier Pedro Sánchez

„Skoro widzę, że istnieją grupy, które kwestionują zaangażowanie rządu Hiszpanii; a dla mnie i dla rządu jedność jest tak ważna, ogłaszam, że Hiszpania dostarczy ukraińskiemu ruchowi oporu ofensywny materiał wojskowy” – stwierdził w swoim przemówieniu w Kongresie.

#swiat #europa #ukraina #rosja #bialorus #hiszpania #uniaeuropejska #wojna #ciekawostki #militaria #geopolityka
Pobierz contrast - ⚡️Hiszpania dostarczy Ukrainie broń ofensywną – premier Pedro Sánchez

„...
źródło: comment_164621031125T0Jd4r0ku7YCs1EDLqi7.jpg
  • 41
A Węgry to co? Tępe pały kacapskie. Wywalić z Unii za brak jedności i tyle w temacie. Każdy kto mi powie, że to nasze bratanki ma mele na ryj ode mnie.


@edgar_89: A tam gadasz. Oddziel Orbana od narodu węgierskiego. Dużo ludzi jest przeciwko temu co robi Orban i mobilizują się, aby pomagać Ukrainie. Wpisz "segíts Ukrajnának" (pomoc Ukrainie) w Google, sprawdź sobie wątki o newsach podawanych w wiadomościach link,
@austra: w Rosji też dużo osób jest przeciwko działaniom wojennym. To żadna wymowka. Niech się Węgrzy wezmą w garść i kopną w dupę tych populistów w nadchodzących wyborach bo później może być za późno.
@edgar_89: Węgrzy pomagają skończ siać dezinformację ruska onuco. To że nie chcą wysłać broni i nie chcą przesyłu broni przez ich kraj nie umniejsza im tego co aktualnie robią. Przyjmują cały czas uchodźców i wspomagają pomocą humanitarną. Won ruska onuco siać dezinformację gdzie indziej. I oczywiście że jesteś zielony.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@edgar_89: o jejku tylko żebyś mnie nie zabił tą potężna mela xD, tak ja dalej tak o Wegrach powiem bo zwykli ludzie są normalni i widzą co się dzieje a że orban jest kretynem to już inna sprawa
@precz_z_komunia: Nie możemy dać samolotów. Bo jak, zastanów się, wyślemy je koleją, statkiem? Jak mamy im dać te samoloty, by nie atakować Rosji z terytorium NATO? Podaj że dwa pomysły, bo każdy pomysł może się przydać?