Wpis z mikrobloga

@MlodyPapiez: Ja ruszam dziś o 18 z ulicy Chmielnej 26 w Warszawie. W zależności od odzewu jedziemy na jeden lub dwa busy. Zbieramy żywność dla wojska z okolic Kijowa ale pewnie każda pomoc tam się przyda. Mam zapewniony przeładunek na granicy w Medyce więc nie będzie to leżało gdzieś w polskim magazynie. Jeśli chcesz coś podrzucić to dzwoń 503096982 Mariusz Weremczuk. Kilku mirków już pomogło. Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję.
  • 2
@weremar: Daj znać nawet na priv co konkretnie zbieracie to rzucimy na grupy osiedlowe i bedziemy zbierac stricte pod was bo obecnie ja walcze o transport, pozyczenie busa badz kupienia jakiegos a druga polowka zbiera na tych co juz sa i potrzebuja odziezy itd
To wrzucałem na mikro wczoraj.

Wraz z moimi Ukraińskimi przyjaciółmi i współpracownikami organizuję transport jedzenie dla wojska i obrony terytorialnej Ukrainy z okolicy Kijowa.
W Medyce z pogranicznikami ustalone przepakowanie do ukraińskiego kuriera i mam nadzieję, że w czwartek będzie pod Kijowem.
Zbiórkę organizuję w Warszawie na ul Chmielnej do środy wieczorem. Planujemy wyjazd około godziny 18.
Trochę słaby dojazd, ale prowadzę tam remont i Inwestor zgodził się na tymczasowy magazyn.
Z