Wpis z mikrobloga

@Fako: Dwa dni temu pisali mi tu sowieci na wykopie, że szanowny ciemny pan trzymał w ręku smakołyk lub kabanosa. Że zacytuję:

masz potwierdzone że to nóż? Może być to równie dobrze jakiś smakołyk xD

Człowieku #!$%@? potwierdzisz, a nie że ma noz. To może być COKOLOWIEK.

gosc z kabanosem (nagranie w żaden sposób niepotwierdzone)


Sowiecka propaganda na wykopie w ostatnich dniach jest niespotykana, jeszcze tyle smrodliwych onuc nie widziałem od
@Fako: dwóch smoluchów zrobiłom bałagan na 400 tysięcy osób i wielka afera. Jestem pewien, że conajmniej podobnie byłoby z Polakami gdyby uciekali do Niemców, kilku z naszych Sekbów na pewno by robiło burdel bo Niemiec to wróg i ich wina, że #!$%@?śmy sobie kraj przez co Rusek mógł wejść.
via Android
  • 3
@Bernan Tylko, że nikt by się tego nie wypierał. Każdy wie, że uciekają różni ludzie i mogą się dziać różne rzeczy. Więc usprawiedliwianie typa za wszelką cenę nie ma najmniejszego sensu. Trzeba tylko zrobić wszystko, żeby takich sytuacji nie było.
I takie pytanie, myślisz, że ktoś kto wyzywał osoby mówiące prawdę od "ruskich onuc" przeprosi? Uderzy się w pierś i powie to ja kłamałem? Ja osobiście wątpię.
@Fako: Niestety taki mamy klimat, wygląda jakby przeważały skrajności ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mam nadzieję, że po prostu wyważona większość jest cicha i obserwująca, a to skrajności są najgłośniejsze.
No i gdzie jest neuropa ( a w zasadzie #neurosja) ? Znowu manipulują i zwołują się na discordzie czy tym razem mówią że to nie był prawdziwy marokańczyk xD


@Aik32fr45yd: czyli zdoniesień prawicy, o morderczych murzynach, którzy sieją chaos w Przemyślu, potwierdziły się może z 2 doniesienia, no trochę słabo jak na kreowany chaos przez prawaków xdd

Jak tam, prawaki mają już dowody, że ci imigranci zostali podesłanie przez Łukaszenkę,
via Android
  • 1
@Bernan Skrajności zawsze są głośne, dlatego są zauważalne. Problem jest taki ile takiej skrajności jest w stanie zaakceptować "cicha i obserwująca" większość. I mamy tego przykład: lewica krzyczy, że to nie możliwe, żeby ktoś coś złego zrobił, to uchodźcy a wy to onuce i rasiści a prawica, że trzeba pomagać uchodźcom a nie imigrantom, bo oni są źli. Więc tutaj mamy przykład prawdy - dupy. Każdy ma swoją albo jak kto woli